Зібрання клубу «Вдохновение»

Безымянный

Члени любительського об’єднання «Вдохновение» зібралися на сміхотерапію «Посміхайтесь на здоров’я» присвячену Всесв ітньому Дню посмішки. Появі цього чудового свята   ми завдячуємо художнику Харві Беллу, який придумав веселий смайлик. Привітні , веселі посмішки наших гостей викликав виступ з гумористичними монологами Лідії Далматової, колишньої працівниці районного будинку культури та видео виступів гумористів: Святослава Ещенка «Тамада» та інші. Ліна Іларіонівна Гузенко, Лідія Георгіївна Однодворець, Кириленко Галія Іванівна, Яковенко Валентина Іванівна розсмішили всіх присутніх веселими пригодами із свого життя.

На згадку про зустріч всі отримали усміхненого жовтого смайлика.

Завершив захід бібліографічний огляд тематичної підбірки літератури «Улыбайтесь на здоровье».

В тісному, дружньому колі спілкування зібралися на «Коктейль здоров’я «Чудеса вітамінів»» члени любительського об’єднання «Вдохновение». Це жінки з активною життєвою позицією, прихильниці здорового способу життя. Адже 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я (World Health Day). Щорічно це свято присвячується певній тематиці. В 2015 році темою Дня стала «Безпека харчових продуктів»

2

Присутнім було запропоновано невеликий екскурс-повідомлення про роль вітамінів в житті людини. Розглянули життєво-важливий комплекс вітамінів, необхідний людині в повсякденному житті, чому вони так необхідні для здоров’я та які саме потрібні вітаміни жінкам після 45 років.
Із задоволенням спостерігали презентацію «Якщо хочеш будь здоров», разом подивилися відеоролики «Вітаміни у нашому житті», «14 цікавих фактів про фрукти» та «Секрети довголіття».

3

Наприкінці зустрічі жінкам для ознайомлення роздали листівки «Де шукати вітаміни?».

4
Галина Миколаївна Нерощина прочитала черговий уривок зі свого роману «В краю меловых гор», чим зацікавила жінок та налаштувала на позитивний настрій.

До заходу був запропонований бібліографічний огляд літератури «Чудеса вітамінів».

Доброго настрою «Ви чарівні, жінки»

Напередодні прекрасного весняного свята 8 березня в нашій бібліотеці, вже за традицією, вітали прекрасну половину людства. Сьогодні це були жінки з клубів «Вдохновение» та «Органічне землеробство»

На святковий настрій жінок налаштувала музична відео-композиція «Очарована»   у виконанні О.Малініна. Ведучі розповіли історію виникнення свята, його традиції та святкування в інших країнах, процитували уривки з творів класиків літератури:    Віктора Гюго, Миколи Некрасова, Федора Тютчєва. Всі вони в зміні віків та поколінь писали про жінок, які надавали натхнення поетам, музикантам, художникам на створення величних витворів мистецтва.

Далі присутнім був запропонований перегляд відеоролика «Поздоровлення до 8 березня». З привітальним словом виступила Віра Василівна Шинкарьова, ведуча клубу «Органічне землеробство», яка щиро дякувала за проведений захід та поздоровила всіх присутніх і співробітників бібліотеки з наступаючим святом.

Чудовими листівками з найкращими побажаннями привітав присутніх Анатолій Васильович Луговський, член спілки письменників України, головний редактор газети «Путивльські відомості», який прочитав свої вірші для жінок та від усього серця поздоровив їх з 8 березня. Анатолій Васильович сказав, що всі діяння в світі робляться для жінок. Оплесками дякували Анатолію Васильовичу жінки за слова, увагу і творчість.

Галина Миколаївна Нерощина прочитала уривок з власного твору «В краю меловых гор», чим повеселила всіх присутніх.

В теплій душевній атмосфері продовжилося свято частуванням гарячим чаєм з домашнім варення з суниці, шовковиці, вишні та груші, яке принесли наші гості.

В ході чаювання жінки розмовляли, співали пісні та згадували прекрасні моменти свого життя.

Наталія Сергіївна Абрамова заспівала зворушливу пісню про матір та інші народні пісні.

До заходу був запропонований огляд-анонс літератури «Я вірю, що всі жінки чарівні».