Практикум година «Овочевий мікс»

            Практикум година «Овочевий мікс»

         Думка, що дача і город це заняття для пенсіонерів, вже давно і безнадійно застаріла. Маючи город на ділянці і займатися їм — це зовсім не нудно, скоріше навпаки, корисно. Особливо сьогодні, коли є маса різних технологій і сучасних інструментів, що полегшують працю людини. Сучасний город – це унікальна можливість перетворити важку працю на радість. Для цього досить підійти до справи з досвідом, озброїтися необхідним інструментом, знаннями і звичайно безцінним досвідом цілої армії городників. Саме тому в літню пору в читальній залі бібліотеки зібралися досвідчені члени клубу «Органічного землеробства».

         Успішно вирощуючи на своєму городі різні овочі і зелень, вони охоче діляться один з одним секретами вирощування на городі різних культур, премудрощами цієї нехитрої та дуже захоплюючої і корисної справи. Віра Василівна Шинкарьова керівник клубу готує всім найбільш корисні поради і всі разом розглядають ці питання для того, щоб город на дачі приносив лише користь і задоволення. Цього разу Віра Василівна запропонувала декілька статей з періодичних видань («Помощник садовода из аптеки и хозяйственного магазина», «10 правил борьбы с сорняками»), де йдеться як за допомогою йоду, борної кислоти стимулювати рослини.

         Конспектували та жваво обговорювали учасники методи захисту рослин від шкідників і хвороб, з’ясовували які добрива краще всього використовувати, щоб зберегти урожай і не завдати шкоди своєму здоров’ю. Порадились про вирощування моркви, огірків та інших овочів на грядці.

         Почули рекомендації від Галини Миколаївни Нерощиної не лише відносно того, як виростити овочі на городі, але і як правильно їх зберегти до наступного сезону, як боротися зі шкідниками на капусті.

        Віра Василівна наглядно показала спосіб проростання насіння під поліетиленовим пакетом, в результаті якого культура буде пристосована до наших кліматичних умов.

         Зацікавив усіх відео-ролик «Абрикосовий джем з апельсином». Майя Василівна Рубан поділилась рецептами домашніх заготовок на зиму, таких як абрикосовий сік та консервована капуста.
Наприкінці засідання члени клубу ознайомилися з тематичною викладкою літературою «Овочі на вашому столі».

        Обмін досвідом «Полуниця- королева ягід»

        Настала спекотна пора роботи на городі й у саду, тож ті, кому небайдуже органічне землеробство, зібралися в районній бібліотеці на чергове засідання клубу, щоб обмінятися досвідом по вирощуванню полуниці. Віра Василівна Шинкарьова – керівник клубу та прихильниця органічних добрив і взагалі землеробства, роздала листівки з місячним календарем посіву пізніх сортів овочевих культур. Віра Єфимівна Савостьян, як експерт у городніх справах, розповіла як саджати на зиму цибулю, як збирати насіння в домашніх умовах з капусти, редису, моркви та інших культур.

         Людмила Семенівна Торяник розказала як плодоносять у неї ранні сорти помідорів.

    На протязі зустрічі жінки обговорювали саморобний крапельний полив полуниці, огірків та інших культур, використовуючи п’ятилітрові пляшки та елементи медичної крапельниці. Обговорювали використання агроволокна, нетканки, шлангів та інших пристосувань, які допомагають отримати гарні врожаї.

         Рекомендації по облаштуванню полуничної грядки на мульчуюче агроволокно.

       Плюси посадки полуниці на чорне агроволокно очевидні: часу на догляд за грядкою витрачається на порядок менше (бур’яни не ростуть, «вуса» не приростають), на такий грядці немає слимаків, волога залишається під агроволокном, а зверху все сухо, з цієї ж причини поливати полуницю доводиться рідше, легко збирати урожай, оскільки ягоди лежать на волокні – їх добре видно. Вся полуниця з такої грядки потрапляє на стіл, тому що ягоди на агроволокні не гниють, зібраний врожай на порядок чистіше – ягоди не доводиться відмивати від шару землі на них. Зібраний урожай полуниці – екологічно чистий, тому що для боротьби з бур’янами не використовується хімія. На грядці не селяться капустянки, мурахи та інші жителі садів, полуниця легше переживає зимові морози. Агроволокно можна використовувати 2-3 роки.
Віра Василівна Шинкарьова прочитала статтю про догляд за полуницею з газети «Моя прекрасная дача».

         Догляд полуниці під час вирощування.

        Для вирощування полуниці повинна бути передбачена система поливу, дощувальна установка або крапельне зрошення. Полуниця – досить влаго-залежна культура і тому покладатися при її вирощуванні на природні опади не слід.

       Мульчування грядки.

       Перше мульчування суниці роблять під час зав’язування перших ягід. Друге мульчування роблять пізньої осені (10 — 15 жовтня), для чого беруть торф або деревну тирсу і насипають на грядку шаром 5-6 см. На кущі не сипати, листя не засипати.

       Шкідники суниці.

      Найбільш небезпечний шкідник – суничний прозорий кліщ, який пошкоджує листя, особливо молоді листочки. Заходи боротьби: найбільш ефективний метод – обприскування «Актеліком», обприскування проводиться до цвітіння та після збору врожаю. Це роблять не пізніше 10 серпня, щоб кущі встигли до зими сформувати гарну крону листя, в цьому випадку полуниця нормально перезимує.
Валентина Трохимівна Свердлікова також є експертом в городніх справах, так як на своїй присадибній ділянці експерементує з грядками і висаджує культури пірамідою.
Урізноманітнив захід відео-ролик «Полуниця в трубах ПВХ».

     Отримавши позитивний настрій від спілкування та згадок про кумедні історії на городі, жінки домовилися зустрітися знову.

      А завершився захід бібліографічним оглядом тематичної підбірки літератури «Смакота на грядці.

    Сьогодні на чергове засідання клубу «Органічного землеробства» зібралися його члени – любителі городу, саду та присадибної ділянки. Керівник клубу Віра Василівна Шинкарьова привітала усіх присутніх з весняними роботами, висадкою картоплі та коренеплодів, таких як морква, буряк та інших, у грунт.

      Корисною для присутніх стала її підбірка цікавинок, накопичена в домашньому архіві: як прискорити сходи моркви на грядці; як позбавитися від шкідників та грибкових хвороб за допомогою мідного купоросу; як без використання хімічних препаратів, лише при допомозі лушпиння цибулі та попелу, боротися зі слизняками та капустяною мухою. Олександра Дмитрівна Татаринова поділилася своїм досвідом замочування насіння у перекисі водню, в результаті чого насіння проростає у грунті на 3-5 день.

      Лідія Георгіївна Однодворець розповіла рецепт закваски для підживлення всіх рослин на присадибній ділянці.

      Прискорити та поліпшити якість бродіння та отримати настій із великим вмістом корисних бактерій можна, додавши до суміші ЕМ-препарат (тобто препарат, що містить культуру ефективних мікроорганізмів). Рецепт приготування трав’яних ЕМ-настоїв дещо складніший. Для цього беруть придатну ємкість та на 3/4 наповнюють її подрібненими травами, можна додати овочевих та фруктових залишків з городу. Потім додають, з розрахунку на 15 л води – 1 склянку солодкого сиропу або старого варення, 2-3 склянки ЕМ-бокашів або 1 склянку ЕМ-А. Настій герметично закривають та витримують протягом 3-5 діб при температурі 20-25°С, зрідка випускаючи зайві гази та перемішуючи. Упродовж цього часу в ємності на поживному середовищі розмножуються ефективні мікроорганізми, які ферментують трав’яну суміш. Процес ферментації подібний до бродіння, так само виділяється певна кількість вуглецю у вигляді бульбашок та з’являється кислуватий запах бражки. На поверхні настою поступово утворюється біла плівка, схожа на піну. ЕМ-настій вважається готовим, коли бродіння закінчується, а біла плівка стає суцільною та густою. Готовий настій слід відцідити через марлю, відправивши до компосту в якості закваски або безпосередньо на грядки тверді залишки (відферментовані трави). Готовий трав’яний ЕМ-настій не підлягає тривалому зберіганню (не більше місяця в темному холодному місці), тому його намагаються використати якомога швидше. Прийоми застосування й дозування подібні до застосування рідкого препарату ЕМ-А: кореневе підживлення рослин у концентрації від 1:100 до 1:500, обприскування по листю у концентрації від 1:500 до 1:1000.

     Члени клубу обговорювали висадку розсади в грунт. Розсаду, що підросла, необхідно висаджувати у відкритий грунт поступово, виносячи на вулицю і загартовуючи, адже умови у відкритому грунті абсолютно не тепличні. Від пекучого сонця або раптових заморозків укрийте висаджену розсаду білим спанбондом. За пару днів до пересадки проведіть обприскування розсади препаратом «НВ-101», «Азотофітом» або «Біокомплексом» для підвищення стійкості до несприятливих умов довкілля, що зменшить шок від пересадки і, взагалі, укріпить імунітет у рослин (вони будуть стійкіші до хвороб, які обов’язково атакуватимуть ослаблену свіже-висаджену розсаду). Існує думка, що переросла розсада, що витягується — не біда. Можна висадити її похило або навіть лежачи, залишивши над грунтом лише верхівку. Лежаче стебло в грунті дасть коріння і рослина оживе. Але ж розсада, що витягується, витрачає багато сил і часу на нарощування корінців по стеблу в збиток верхівці, яка тижнів два, а то і більше, взагалі не росте. Міцний, коренастий, не перерослий саджанець швидше хапається за землю і приживається. У міру зростання лунку засипаємо землею, а потім саджанець ще і підгортаємо. Грунт для висадки розсади має бути підготовлений заздалегідь – обробіть його препаратом «Метаризин» або «Боверин» згідно інструкції від личинок хруща, капустянки, совки. Якщо на ділянці зустрічаються слимаки і шкодять врожаю – обробіть грунт ферментним препаратом «Агрозин».
За два тижні після висадки розсади в грунт її бажано удобрювати препаратом «Альга+К» (1 ч.л. на відро) і гуміновим препаратом нового покоління «Гумі» (1 ст. л. на відро води), рослини стануть сильними, з темно-зеленим листям, добре зав’язуватимуться плоди. В «Гумі» потрійний ефект – він стимулює розростання кореневої системи, а чим потужніша коренева система, тим сильніше рослина.

Приготування ЕМ-5

         300 гр. вже висохлого часнику залити на ніч водою, вранці воду злити, а часник перекрутити на м’ясорубку. Велику жменю сухого гіркого перцю залити трьома літрами води, прокип’ятити 15 хвилин і вилити в часник. Коли остигне, додати: 100 мл. 9% оцту; 100 мл. горілки; 100 мл. емочок. Настояти 40 днів (для ферментації) і використовувати проти шкідників і фітофтори в співвідношенні: 10 ст ложок на 10 л води.
Присутнім було запропоновано переглянути відеоролики «85 сортів суниці», «Помідори без шкідників». Члени клубу активно обговорювали переглянуте відео та занотували цікаві факти.

         Завершився захід бібліографічним оглядом тематичної підбірки літератури «Інноваційне на вашому городі».

Бажаємо всім успіхів та високих врожаїв!!!

Коло спілкування «Весна- це ранок року»

         Можливо зрозуміти те пожвавлення і навіть деяке занепокоєння, яке панує зараз в середовищі дачників, – адже як дачний сезон почнеш, так його і проведеш! Сьогодні на чергове засідання зібралися любителі городу, саду та присадибної ділянки члени клубу Органічного землеробства. Зі вступним словом виступила керівник клубу Віра Василівна Шинкарьова, яка привітала всіх присутніх з початком городнього сезону.

         Вона розповіла про альтернативний спосіб стимулювання росту насіння за допомогою соку алое, та як зберегти суницю від морозів та збагатити добривом їх коріння. Щоб вдало розпочати новий сезон, зробити потрібно немало: придбати садово-городній інвентар, провести ревізію наявного насіння і купити ті, яких не вистачає, посіяти розсаду, зібрати якомога більше мульчуючих матеріалів на літо, виробити надранній посів овочевих культур і зелених добрив. І це ще не все! Очищення землі від бур’янів також є важливим агротехнічним заходом напередодні початку нового городнього сезону. Правда, сапою цю проблему не вирішити. Треба запам’ятати раз і назавжди, прополка – кам’яне століття присадибного землеробства! – зауважила Віра Василіївна. Мульчування – ось це так!!! До речі, мульча буває не лише органічною. Сьогодні у продажу є чорне мульчуюче агроволокно. Розстелите його на грядці – і ви назавжди позбавитеся від всіх, навіть невикорінних бур’янів. Принцип дії чорного агроволокна підказане природою і засноване на тому, що відсутність сонячного світла пригноблює зростання всіх без виключення рослин, які ви накриваєте. При цьому воно анітрохи не заважає культурним рослинам, і тому є кращим засобом для захисту розсади культур від небажаних конкурентів.
Запрошений до клубу Віктор Василійович Смолянінов виступив з дуже цікавої інформацією про продукти бджільництва – мед, перга, прополіс, віск, пилок пояснив про їх вплив на організм людини. Поділився секретами гарного врожаю картоплі та розведення нових її сортів. Віктор Василійович розповів всім про роботу в саду та городі в березні.

         Розповів про свою присадибну ділянку, як обрізати дерева та прищепити їх весною, про обробку дерев і кущів карбамідом. Ві наголосив, що у березні при температурі від 5 градусів морозу слід робити обрізання дорослих дерев і чагарників, формувати молоді дерева, оглядати стволи дерев. Якщо не встигли з осені обмазати дерева базікою з коров’яку і глини, зробіть це навесні з настанням тепла. У березні з підвищенням температури повітря 4 градуси вище 0, потрібно провести профілактику від хвороб дерев, чагарників і суниці. Їх потрібно обприскувати біопрепаратом МІКОСАН-Н або Мікосан-в (100г на 6-8 л води). Можна і землю довкола них пролити з лійки Мікосаном. На суниці ставимо дуги з плівкового укриття або агроволокна для здобуття раннього урожаю. Суниця починає зростання при температурі 2-5 градусів тепла. Ставлять укриття на теплих грядках для кращого прогрівання грунту.

         В середині березня заносять картоплю в тепле приміщення для пророщування очок. Якщо не посаджені дерева або чагарники з осені, в березні потрібно це зробити в підготовлені з осені посадочні ями. Починають підготовку почвосуміші для розсади і обробку насіння для посіву рослин на розсаду. У відлизі можна зробити весняні посіви: лук-чорнушка, петрушка, шпинат, кріп, салат і редис під плівкові укриття, для цього з осені готують грядки. Під посів редису розкидайте по грядці попіл і посійте редис, потім укрийте плівкою. Редис швидко зійде. Якщо картопля була посаджена на зиму під великим шаром мульчі, то в кінці березня прибирають мульчу на доріжку і ставлять на грядці плівкове укриття. Стежать за вологістю грунту під укриттям. Весною ця картопля буде ранньою, але такі бульби не слід залишати на посадку.
У березні сіють на розсаду томати (сприятливі дні посадки вибираємо з місячного календаря) представлений нижче. Якщо дозволяє погода, готуємо грядки під посадку: спушуємо плоскорізом Фокина землю, поливаємо ЕМ-препаратом в концентрації 1:100 за два-три тижні до посадки.

         Також на засідання клубу була запрошена Наталія Миколаївна Друзь. В ході бесіди вона поділилась своїм досвідом про використання біологічних препаратів подарувала членам клубу каталог-довідник Клубу органічного землеробства.

         Розповіла про боротьбу зі шкідниками і назвала декілька біопрепаратів інсектицидної дії проти шкідників «Актофіт» ,»Бітоксибацилін» та «Метозін». Наталія Миколаївна на своїй грядці використовує тільки органічне добриво, що є корисне для рослин та людського організму.
         В органічному землеробстві до числа найбільш важливих заходів цього місяця входить весняна підготовка: вирощування та удобрювання розсади. Підготовку грунту починають здійснювати, коли температура землі в денний час досягне вище 10 градусів тепла. Спочатку спушують грядки плоскорізом або культиватором, потім їх поливають ЕМ-розчином в співвідношенні 1:100. Посадку роблять не раніше ніж через тиждень. Не слід боятися вимушеної затримки посадки, оскільки ЕМ («ефективні мікроорганізми») значно прискорять зростання рослин. Весняне внесення до грунту ЕМ сприяє її ранішому пожвавленню. Це запропонувала робити всім присутнім Наталія Миколаївна.

         До заходу був запропонований огляд літератури «Початок городнього сезону».

19 лютого 2015 року

«Добре насіння запорука гарного врожаю»

         Після того, як сплинули всі новорічні свята, кожен господар все частіше запитує себе: «Що сіяти?», «Де купувати насіння?». Одним з найгостріших питань саме зараз постає питання підбору сортів та гібридів, придбання насіння овочевих культур. Адже, давно всім відома народна мудрість: «Що посієш – те й пожнеш!». Щоб розібрати ці питання і зібрався клуб «Органічне землеробство». Насамперед виступила Віра Василівна Шинкарьова, яка розповіла про важливість і популярність в наші часи вирощування органічно-здорових овочів.

         Тему засідання продовжила бібліотекар Вікторія Сергіївна Привальцева, яка підготувала інформаційне повідомлення про якість насіння та ретельний підбір його в магазинах. Безсумнівно, кожен хоче придбати якісний товар, щоб в подальшому отримати гарний урожай. Незважаючи на те, що купити насіння в даний час можна мало не в кожному магазині, часто буває, що якість такого насіння залишає бажати кращого. Якщо на пакетиках з насінням намальовані красиві соковиті фрукти, ще не факт, що такі виростуть і у вас. Найпоширеніший спосіб обману на ринку насіння — це коли під виглядом насіння культурних рослин продають насіння бур’яну. Щоб не потрапити на вудку шахраїв, купуйте насіння в спеціалізованих магазинах, які вже зарекомендували себе. Про якість насіння багато в чому можна судити по упаковці: вона повинна бути цілісна, із зазначенням даних про виробника та фасувальника, вказана адреса виробника, а також дані про якості обраного вами сорту. Насіння повинне отримати підтвердження відповідності державним стандартам, що теж має бути вказано на упаковці.

Рецепт підготовки землі для вирощування розсади

         Ви, напевно, вже запаслися свіжим гноєм для парника та ранньовесняної теплиці, а також торфом, піском, родючою землею? Якщо не встигли, то з першою нагодою зробіть це. Для вирощування розсади на підвіконнях приготуйте земляну суміш і насипте в розсадні ящики. Її бажано проморозити на балконі або на вулиці вже насипаною. Можна придбати і готовий ґрунт для розсади, але для підстраховки його необхідно допрацювати. Для цього змочіть його гарячою водою, розпушіть, ретельно перемішайте, насипте на лист шаром 5 см і поставте в духовку на 25-30 хвилин при високій температурі (ґрунт повинен бути добре зволоженим). Після цього складіть його у тканинний мішок і винесіть на вулицю або на балкон нехай проморожується 6-10 днів – для дезінфекції.

         Важливим питанням при вирощуванні розсади є грунт. Агроном за фахом Віра Єфимівна Савостьян розповіла всім присутнім про компост, всі тонкощі його створення на присадибній ділянці і його використання. Члени клубу переглянули відео-ролик про органічне добриво сідерати, а Віра Єфимівна у всіх деталях розкрила це питання і поділилася своїм досвідом.
На засіданні обговорювали методи удобрення грунту. Валентина Олексіївна Кирєєва розповіла про укривний матеріал для теплиць. Ірина Степанівна Юник поділилася своїм досвідом, як додавати бактерії в землю.Марина Дмитрівна Гоніченко поділилася рецептом, як піддобрювати грунт заваркою з чаю.

         Підготовка насіння та висадка його в грунт є найважливім питанням городників. Адже від насіння залежить майбутній врожай. Як кажуть досвідчені дачники: «готуй сани влітку, а насіння… взимку». На календарі – кінець зими, але городники вже зайнялися активною підготовкою до весни. Віра Єфимівна Савостьян зачитала рецепт по обробці насіння соком алоє, в результаті чого насіння перцю проростає набагато швидше, розповіла про ранні сорти редису, обговорили питання висадки квітів. Після закінчення засідання всі члени клубу «Органічного землеробства» відвідали Надію Петрівну Ланіну і її магазин насіння.

Бажаємо всім успіхів та високих врожаїв!!!

         Завершився захід бібліографічним оглядом тематичної підбірки літератури «Що посієш – те й пожнеш.»

22 січня 2015 року

«Здоровий ґрунт для здорового життя»

22 січня в черговий раз зібрались члени клубу «Органічне землеробство». Розпочався захід з інформаційного повідомлення про Міжнародний рік грунтів. Спільнота ґрунтознавців всього світу оголосила 2015 рік «Міжнародним роком грунтів», що має стати важливою платформою для підвищення обізнаності на міжнародному та регіональному рівнях про фундаментальну роль грунтів для людського життя.
В саду грунт відіграє першочергове значення, і рівень органічної активності впливає на родючість грунту не менше, ніж запас поживних речовин в гумусі та глибших шарах. Споконвіків українська земля вважалася дуже родючою і плодоносною. У свій час Україну називали «житницею», а під час другої світової війни землю вагонами вивозили за кордон. Та з часом все змінюється і все потребує певного «ремонту». Так і земля, даруючи нам високі врожаї, зношується. І щоб у подальшому ми, як і раніше, насолоджувалися її дарами, потрібно землю удобрювати, тобто давати їй своєрідні вітаміни. Ця тема була і буде завжди важливою, так як без визначення поживних елементів і мікроелементів в ґрунті не можливо отримати високі врожаї та зробити точне заплановане внесення добрив.  Наприклад, з кожним роком, все більше набуває популярності практика внесення азотних добрив диференційовано, по біомасі.

… Є в світі зваби не малі,

Цікава стежка кожна…

Але до рідної землі

збайдужитись не можна.

В. Коломієць

Пам’ятаєте ці рядки великого українського поета? Хоч написані вони були досить давно та актуальними залишаються і сьогодні.
Шинкарьова Віра Василівна розповіла, щоб збільшити кількість корисних організмів грунту і активізувати органіку в ньому, треба обробляти його біопрепаратами. Головними серед таких є ЕМ-препарати (Фітоцид, Фітоспорин). Розкрила свій маленький секрет підготовки насіння до висівання: замочування та їх дезінфекцію, що прискорить ріст культур.
Липчук Тетяна Василівна пригостила всіх бажаючих членів клубу полуницею схрещеною з суницею вирощеною на своїй присадибній ділянці. Власниця магазину «Фіалка» Оксана Василівна Мадєнова запросила відвідати магазин для розширення кругозору відносно використання біопрепаратів та підживлення грунтів. Вона розповіла про біопрепарат «Триходермін», який сприяє оздоровленню грунту, його можна вносити навмисне перед дощем, щоб він потрапив до грунту. «Фітодоктор» містить сінну палочку, яка добре розвивається і вгрунті, і на рослинах. Сінна палочка бореться із багатьма шкідливими організмами, в тому числі зі збудниками плодової гнилі. ЕМ-препарати допомагають збільшити кількість інших корисних організмів в грунті. Розповіла багато цікавих речей, якщо під час обприскувань саду не жаліти бакової суміші, і зрошувати нею грунт, то дерева ставатимуть здоровішими і даватимуть кращий урожай. Від того, наскільки здоровий грунт, залежить інтенсивність поширення хвороб в ньому і в саду загалом. Збудники парші, борошнистої роси, плодової гнилі активні, коли їх досить багато порівняно з іншими мікроорганізмами, бактеріями, грибами.

Разом ми досягнемо хороших врожаїв!!!

Завершився захід бібліографічним оглядом тематичної підбірки літератури «Живильна сила грунту». Представлена література розкрила тему родючості грунтів.

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)