Періодичні видання

Шановні путивляни та гості міста !

Центральна районна бібліотека запрошує вас на знайомство з періодичними виданнями. Ми отримуємо 10 назв газет та 14 назв журналів. Пропонуємо ознайомитися з короткими відомостями про них.

Г а з е т и

«АИФ в Украине»

Основні теми тижневика: аналітична інформація про політику, культуру, екологію та соціальні проблеми сучасного життя.

«Газета для жінок»

Розважальне видання: розповіді, поезія, поради психолога, кулінарні рецепти, конкурси тощо.

«Земля моя кормилица»

Газета знайомить зі шляхами досягнення високих врожаїв садівників, городників виноградарів; розкриває секрети догляду за домашнім господарством та пропонує оригінальні кулінарні рецепти.

«ЗОЖ в Украине»

Загальноукраїнська газета про здоровий спосіб життя, де на вас чекають різноманітні рецепти народної медицини.

«Комплект «Добрий лікар»

Газета практичної народної медицини представляє ефективні поради та рецепти: як нормалізувати тиск, позбутися надмірної ваги, головного болю, дискомфорту в суглобах, відновити рівновагу в подружніх стосунках, стати загартованими та менш вразливими.

Періодичність: 2 рази в місяць

Мова видання — українська.

«Курьер + ТРК Глухов»

Обласна інформаційна газета, сторінки якої несуть інформацію про історію та сьогодення Глухівщини. В рубриці «Земля Ярославни» вміщуються відомості про життя Путивльщини.

«Порадниця»

Всеукраїнська щотижнева газета для всієї родини про корисні поради на всі випадки життя. В кольорі виходять додатки «Рукоділля» та «Порадниця юридична». Обсяг кожного номеру газети становить 16 сторінок.

«Путивльські відомості»

Районна громадсько-політична газета, на сторінках якої висвічується історія та сьогодення району у всіх сферах життя.

Мова видання – українська, російська

«Сумщина»

Обласна громадсько-політична газета про життя та події в області.

«Урядовий кур’єр»

Щоденне видання центральних органів виконавчої влади України. Оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економічному, громадському, культурному житті країни.

Періодичність – п’ять разів на тиждень (вівторок, середа, четвер, п’ятниця та субота).

Ж у р н а л и

«Військо України»

Цей журнал – центральний друкований орган міністерства оборони України, кожен номер якого інформує читача про стан справ у зоні АТО, зокрема містить безліч статей про вояків, які захищають територіальну цілісність нашої держави на Сході.

«Вишивка «Диана» +»

Видання представляє схеми вишивок хрестиком з інформацією про техніку виконання вишивки.

«Вяжем крючком»

Журнал по в’язанню гачком для початківців та досвідчених майстрів. У кожному випуску журналу ви знайдете сучасні в’язані моделі та аксесуари, а ще проекти для створення затишку та комфорту в своїй оселі. Кожна модель супроводжується описом роботи, викрійкою та схемою.

«Дарья»

Журнал, створений жінками для жінок. Барвистий інформативний журнал з масою корисної інформації і порад на всілякі жіночі теми.

«Дім, сад, город»

Найпопулярніше в Україні видання для всіх, чиє життя та праця пов’язані із землею. Журнал має три постійних головних розділи “Щедра грядка”, “Ходімте в сад” і “Домашня ферма”. Тематика журналу формується головним чином на основі побажань читачів (городників, садівників, дачників, фермерів, народних умільців та винахідників), які надсилають до редакції листи з порадами, пропозиціями, побажаннями та статтями, в яких висвітлюють власний досвід господарювання. Журнал став істинно народним.

«Добрые советы»

«Добрые соверты» ц е щомісячний журнал для жінок. Його головні теми – секрети привабливості, хорошого самопочуття, домашнього затишку і гармонії в стосунках з близькими.

«Единственная»

Найулюбленіший журнал українських жінок про моду і стиль, красу і здоров’я, сім’ю, кар’єру, інтерв’ю із зірками, подорожі і спорт, новини культури, рукоділля і оригінальні ідеї для будинку і дачі.

«Жінка»

Це щомісячне видання надасть вам приємного читання. Листаючи сторінки, перед вами ціле розмаїття цікавих статей, схеми вишивок, кулінарні рецепти та поради лікарів. А остання сторінка видання знайомить з мистецтвом сучасних українських художників.

Мова видання – українська

«Календар знаменних і пам’ятних дат»

Щоквартальне видання містить довідки про знаменні й пам’ятні дати наукового, суспільно-політичного та культурно-мистецького життя України. Буде корисним науковцям, педагогам та широкому загалу читачів.

Періодичність – 1 раз на квартал

«Лиза»

В кожному номері журналу новинки із життя кумирів, фітнес з зірками, новинки косметики, актуальні модні тенденції одягу, романтичні історії, модний шопінг та найкращі кулінарні рецепти.

«Огородник»

Щомісячний журнал для всіх, хто займається городництвом й бажає отримуати щедрі врожаї та мріє створити затишну садибу.

Мова видання – російська

«Пожежна та техногенна безпека»

На сторінках видання – функціонування пожежно-рятувальної служби, добровільного пожежного товариства, відомчої та сільської пожохорони, ветеранських організацій, наукові дослідження, бюлетень держреєстру нормативно-правових актів, коментарі, плакати й рекомендації з питань пожежної та техногенної безпеки

«Рыбачок и К»

Щотижневик буде корисним як для професійних рибалок так і любителів. В кожному номері в рубриці «Майстерня риболова» пропонуються різноманітні сучасні рибальські снасті. Тож пропонуємо провести час з рибальською користю.

«Садовод и огородник»

Ви садовод-любитель або займаєтеся землеробством професійно? Тоді журнал “Садовод и огородник” саме для вас. На Вас чекають безліч порад з садівництва, ведення домашнього господарства та ландшафтного дизайну. І головне всі ці поради легко втілити в життя. Видання проведе для вас повний курс школи городника.

«Україна за рулем»

Щомісячне видання, яке є лідером серед автомобільних щомісячників. В журналі є все, що потрібно автомобілістам, а також презентації нових авто і аксесуарів, ремонт та сервіс обслуговування.

Бібліотека чекає на Вас!