Пункт європейської інформації в бібліотеці.

Центральна районна бібліотека перемогла у конкурсі проектів Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»).

Центр, що буде створений у бібліотеці, надасть доступ усім зацікавленим особам до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів щодо функціонування інституцій Європейського Союзу та інших європейських організацій, економіки, можливостей навчання, участі в наукових, молодіжних та інших програмах ЄС.