Засідання Євроклубів

Новая папка 186 (засідання керівників)Центральна бібліотека розпочала роботу по реалізації проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки програми Європейського Союзу «Еразмус + (Жан Моне)». На абонементі започатковано створення Пункту Європейської Інформації «Все про Європу». Тут розміщена значна частина  літератури про європейські країни.

Сьогодні у нас відбулося спільне засідання керівників та членів євроклубів учбових закладів міста на тему «Україна – це Європа».

Ведуча заходу провідний бібліотекар відділу обслуговування Старцева Галина Петрівна розказала про сам проект та його можливості для громади, ознайомила з програмою заходів щодо реалізації проекту на 2016-й рік.

В ході зустрічі керівники євроклубів надали інформацію про роботу своїх клубів. Першою презентувала клуб «Лайф»    ЗОШ №1 його керівник  – Ніна Володимирівна Красилова. Потім  слово було надане керівнику клубу «Європеєць» професійного ліцею – Дмитру Васильовичу Коноплі.

І завершальними були представники НВО – куратор клубу «Golf stream» Альона Миколаївна Чернякова та член клубу, учень 9-го класу Кондрацький Микита, який представив стендову колекцію монет “Монети Європи”. Крім того, вони виставили малюнки, надіслані по обміну від дітей інших держав.

Дуже цікаво всі виступаючі розповідали про діяльність своїх клубів, дякували бібліотеці за запрошення і висловили сподівання на подальшу співпрацю.

До заходу бібліотекою була видана інформаційна пам’ятка «Коротко про ЄС», яку презентувала бібліограф ЦБ Лідія Вікторівна Кревсун.

Завершилася зустріч бібліографічним оглядом літератури в  Пункті європейської інформації.

Новая папка 201 Новая папка 178 Новая папка 160