Електронна книга – в бібліотеці.

IMG_7906В рамках проекту Української Бібліотечної Асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +») координатор проекту в районній бібліотеці бібліотекар Бокатова Юліана Олександрівна пройшла дводенне навчання в Головному тренінговому центрі для бібліотекарів  в м.Києві. Завдяки участі в проекті  бібліотека отримала  електронний пристрій для читання  «PocketBook  614» та інші інформаційні матеріали, які доповнили Пункт Європейської інформації.

Юліана Олександрівна прозвітувала перед колегами про відрядження та провела презентацію  електронної книги та друкованих матеріалів про євроінтеграцію.