Новинки від учасників художньої виставки «Харківські дворики»

Новая папка 176В серпні від гостей нашого міста  центральна бібліотека отримала декілька примірників цікавої літератури.  Альбом «Нескучне: зустріч через століття»  подарував  з дарчим підписом М.М. Красиков –  його упорядник та автор передмови. Альбом присвячений творчості видатної художниці Зінаїди Серебрякової, а також іншим представникам славних художніх династій. Видання стане в нагоді всім шанувальникам прекрасного.  Поетичну збірку Ігоря Римарука  «Доброевремятвое…» подарувала її перекладач  поетеса Наталія Бельченко. В збірку видатного українського поета ввійшли переклади його кращих віршів. Твори Ігоря Римарука  вражають трагізмом і майстерністю.

Наталія Бельченко – автор багатьох поетичних збірок, київська поетеса, подарувала книгу віршів, яка має назву «Бродяга/Беглец». Тонке розуміння душі людини, її пошуків долі, любові… все це в рядках книги. Немов сама поетеса пережила долю кожного персонажу.

Каталог видів художньої мозаїки під редакцією Фелікса Буха подарувала  художниця Ніна Олександрівна Кібрик.  Щедро ілюстрована монографія Петра Нестеренка «Історія українського екслібриса»  розрахована на митців, музейних та бібліотечних працівників, всіх хто цікавиться історією та культурою України.