Подарунок від отця Олександра

          Новая папка 182Свята і благословенна  Гора Афон…  Всі православні люди мріють побувати там, вдихнути пахощі олив, ладану чисельних монастирів, на якийсь час відійти від мирської метушні, гріхів та розбрату. Там все — земля, небо, повітря – проникнуте такою благодатною силою, що мимоволі хочеться молитися та дякувати Творцю за дароване життя. Протоієрей Олександр, побувавши в Святих  місцях, розповів багато цікавого і подарував нашій бібліотеці три книги, одна з них – «Ватопедскиепортреты» — православний календар, який він привіз з Святої Обителі .

         Книга «Моя жизнь со старцем Иосифом» вийшла в Греції  в 2008 році. Це стало подією в духовному житті православних греків. Про неї всі говорили, в усіх монастирях її читали під час трапези. Нічого дивного, адже її автор –Преподобний Єфрем Філорейський – видатна  особистість, чиї спогади неодмінно ввійдуть в Золотий фонд духовної літератури.

         Про святі обителі Грецьких земель розповідає в своїй книзі «Афонскиерассказы»  В. Маєвський. Оповідання про чисельні благочестиві діяння старців та ченців Афонських, красу та велич  природи, моря,  неосяжного блакитного неба, виноградників та кипарисових алей. Книга написана     правдиво, цікаво.

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)