Нам дякують

Дуже приємно, що до популяризації знань про Європейський Союз на Сумщині залучені й співробітники Путивльської централізованої бібліотечної системи під керівництвом її завідувача Антоніни Михайлівни Журавської.         Протягом останнього часу в цьому бібліотечному закладі було проведено цикл тематичних просвітницько-інформаційних заходів, здатних зацікавити кожного і спрямованих на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію в Україні. Серед них особливу зацікавленість викликали як у представників старшого покоління, так і у підростаючого покоління Путивля та Путивльського району години європейських мов, акції пропагування ЄС, прес-конференції, засідання «круглих столів», дискусії, пізнавальні тематичні виставки, семінари, тренінги, віртуальні довідки, конкурси знавців Європи, музичні вернісажі, медіа-подорожі країнами Західної Європи, пізнавально-розважальні заходи для молоді. А науково-популярні видання із фондів районної бібліотеки  я часто використовую в роботі.

Дуже дякую колективу і вважаю, що ця література, як і всі наведені інформаційні заходи, принесуть тільки користь та  допоможуть молоді зробити в майбутньому важливий європейський вибір.

16.12 2015 року

Олена Лєпьошкіна,

науковий співробітник  Державного

історико-культурного заповідника

у м. Путивлі, член  Національної

спілки   журналістів України,

Дуже сподобалась фотовиставка   робіт о. Дамаскіна. Цікаві,  інтригуючі і  різноманітні роботи. Я в захваті і дякую Вам!   Бажаю Вам успіху. Також дякую працівникам  бібліотеки, що  час від  часу перевтілюють   читальну залу  на виставкову.

15.12.2015 року                                                                          Н.Захаренко

Вже вкотре я заходжу  до читацької зали районної бібліотеки не лише задля обміну. Тут у ошатній залі, завжди експонуються   численні тематичні виставки, завдяки яким ми знайомимося  з талановитими творчими особистоятями, мешканцями нашого рідного міста, району. У багатьох з них їх творчість є хоббі. Я дуже вдячна перш за все організаторам цих виставок – працівникам  районної бібліотеки.

Нещодавно в залі демонструвалася виставка робіт Тетяни Василівни Гуценко під інтригуючою назвою «Салон чарівного плетіння». Рукотворні вироби захоплюють своєю оригінальністю, красою, фантазією.

Мене зворушили іграшки, новорічні прикраси, а ще малесенькі гарні капчики, а поруч – вже більші, дорослі, такі милі та ошатні, від яких так і віяло теплом затишної оселі.

В мене є одне побажання організаторам виставки: зарані рекламувати, сповіщати про такі виставки в нашій газеті на спеціальних об`явах. Впевнена, що відвідувачів у вашому залі стане набагато більше.

Бажаю всім творчої наснаги, злагоди в колективі, миру, щастя, здоров`я.

15.12.2014р.                                                           Шинкарьова В.В., ветеран праці

Хочу выразить благодарность сотрудникам районной библиотеки в организации фотовыставки фотографа  Виктора Александровича Макеева. Рад, что наш город богат поэтами, писателями, художниками и фотографами, которые в своих стихах, книгах, картинах, фотографиях воспевают и рассказывают об историческом  и настоящем города, о жизни путивлян

Всем вам крепкого здоровья и успехов в работе и творчестве.

12.11.2014 г.                                                                            С уважением  Вячеслав Полозенко

Уважаемые Валентин Алексеевич и Леонид Александрович! Искренне восхищаюсь Вашими работами, ставлю их на первое место среди работ этой выставки. Уважаю Ваш талант!.

Работникам библиотеки отдельное спасибо за организацию выставки! И за то, что выявляют путивльских талантливых людей, наших земляков.

31.10.2014г.                          С уважением и благодарностью А.Н. Червяцова

Отдельное спасибо работникам библиотеки за их кропотливый труд – оформлении выставки с такой любовью, вкусом. Надежде Алексеевне  долгих  дней плодотворного труда для души и здоровья  ее неутомимым и натруженным рукам. Спасибо!

16.07.2013г.

Огромное спасибо библиотеке, что разрешили выставить мои работы. Спасибо директору, работникам, потому что таких  внимательных,  ответственных, вежливых и в тоже время простых людей,  мало.  Если мне разрешат, обещаю снова выставить свои работы.

08.06.2012г.                                                                                           Мятенко

Работы Сергея очень интересные. Спасибо за организацию выставки библиотеке.

15.05.2012г.

Мистецтво Ю.Хлопова  і  В. Оксаненка, М.Татаринова мені дуже сподобалися. Бажаю художникам в Новому році  творчих успіхів і здоров`я. Працівникам бібліотеки велика подяка за те, що  радують нас такими виставками.   Бажаю в Новому році  вам здоров`я, успіхів і творчих задумок.

27.12.2010р.                                                 Г. Полякова

Зашла  специально посмотреть работы  о которых узнала прочитав «Путивльские ведомости».  Очень интересные работы, сама вышиваю – знаю какой это кропотливый труд и масса  удовольствия когда заканчиваешь вышивать работу. Очень хорошо, что библиотека представляет такую возможность, выставить свои работы  мастеру, а людям полюбоваться такой красотой. Спасибо!

18.09.20109г.                                                                                            В. Н. Яценко

Прочитав в газете «Путивльские ведомости» статью о выставке работ Карауловой  Людмилы Анатольевны решила незамедлительно посетить ее.  Мне очень понравилась выставка. Каждая работа прекрасна по-своему, глаз не оторвать.

Спасибо тебе, Людмила, за твою прекрасную выставку, а работникам библиотеки за то, что сделали  эту прекрасную выставку и прекрасно ее оформили. Удачи вам всем!

18.09.2009г.                                                                    Г.П.Сергиенко