«Здоровому все здорово»

sam_3743 Сьогодні, в перший місяць осені, жіноче об’єднання «Вдохновение» зібралося в бібліотеці своїм дружнім колективом. Стартував вересневийбібліозабіг «Здоровому все здорово».Програма заходу вийшла насиченою і корисною за своїм змістом, оптимістичною і веселою. Бібліотекар Вікторія Привальцева провела бібліографічний огляд літератури   «Здоров’я не все, але все без здоров’я ніщо» про здоровий спосіб життя, спорт і корисне харчування.  Одним з елементів бібліозабігу була  музикотерапія. Відомо, що музикотерапія – це найбезпечніший і економічий спосіб, що допомагає позбавитися від багатьох захворювань. Саме тому за допомогою музики можна назавжди забути про поганий настрій, безсоння, відчуття невпевненості і тривоги. В ході музичної композиції «Подивись як сонце світить» відчуливплив музики  на свій організм.

Разом з ведучоюзробили  вправи  дихальної гімнастики, які сприяють кровообігу. Всі бажаючі продемонстрували  свої «фірмові»фізичні вправи, які вони виконують щоденно. А ще жіночки почули забавні цікаві факти про здоров’я, які повеселили всіх присутніх. Це доводить що сміхотерапія також впливає на стан здоров’я людини. Кажучи про її користь,  ведуча заходу відзначила, що сміх – кращий засіб від нудьги і смутку. Про користь сміху знають, мабуть всі, проте далеко не багато хто слідує звичці сміятися, щоб бути здоровими і щасливими. Коли людина сміється, вона отримує ендорфіни –гормони радості і щастя, поліпшуючи роботу імунної системи і сприяючи виробленню антистресових гормонів.  Тетяна Михайлівна Куриленко розповіла історію про чудодійну силу сміхотерапії.  Продовжився захід  корисними рекомендаціями «Жити до 100 не відчуваючи віку і насолоджуватися життям»,  відеороликом-мультфільмом «Правильне харчування». Всім присутнім побажали міцного здоров’я, адже «Здоровому все здорово».

Найдорогоцінніший дар, який людина отримує від природи — здоров’я.

Недаремно в народі говорять: «Здоровому все здорово»! Цій простій і мудрій істині слід пам’ятати завжди, а не лише в ті моменти, коли в організмі починаються «збої» і ми вимушені звертатися до лікаря, вимагаючи від них часом неможливого.

sam_3755 sam_3753 sam_3751          sam_3748