Година натуротерапії «Мед — дивовижний витвір природи»

В осінній прохолодний день в читальній залі бібліотеки зібралося жіноцтво     клубу «Вдохновение» на   годину натуротерапії,  тема якої «Мед – дивовижний витвір природи». Розпочала зустріч бібліотекар Вікторія   Привальцева екскурсом у часи виникнення меду, а далі були        народні  рецепти з продуктів бджільництва та меду,  інформація про його різновиди, властивості та особливості вживання,  поради щодо  застосування   у косметології, медицині та кулінарії.   Всіх присутніх   зацікавили   народні рецепти використання продуктів бджільництва та меду при  застуді,  артеріальному тиску, проблемах зі шлунком.

фото 1

Клубівці занотовували рецепти, ділитися власним досвідом вживання меду при багатьох хворобах. Разом  згадали прикмети, прислів’я і образні вирази,  пов’язані з пасічниками та медом,  переглянули відеоролики    “Визначення якісного меду”, “Мед користь і шкода”, “Нові методи застосування меду”. Продовженням заходу була цікава пізнавальна  вікторина «Що ми знаємо про мед?», яка включила в себе    питання,  пов’язані з бджолами, медом і медовими продуктами.

фото 2

Лідерами   вікторини стали   Марина Дмитрівна Гоніченко та Людмила Іванівна Трубіциною, та переможницею одноголосно    визначили  Л.І.Трубіцину,  вона і  отримала призову винагороду – баночку натурального запашного меду.

фото 3

Бібліографічний огляд  літератури «Мед – безцінний дар» ознайомив з літературою   про мед і  медові продукти  з фондів бібліотеки. Залишаючи бібліотеку кожен з учасників заходу взяв з собою часточку чудового і позитивного настрою на цілий день.

Крім того в цей день клубівців чекала    зустріч  з  очільником  новоутвореного Путивльського бюро безоплатної правової допомоги   Георгієм Павловичем Шатіліним, який  надав інформацію про функції бюро, його завдання у суспільстві,  відповів на  питання присутніх   та запросив всіх бажаючих  скористатися юридичними  послугами  даної служби.

фото 4