«Щастя поруч з нами»

Враховуючи, що прагнення до щастя є основоположною метою людства, Генеральна Асамблея ООН запропонувала відзначати Міжнародний день щастя.  Датою свята обрали саме 20 березня тому, що це день весняного рівнодення, коли практично в усьому світі день дорівнює ночі. В ООН вважають, що це символ рівності всіх жителів планети, які мають однакові права на щастя.  У Міжнародний день щастя по всьому світу проводяться різні просвітницькі та громадські заходи.

Тому сьогодні, весняного дня зібрались жінки клубу «Вдохновение» щоб поговорити про щастя.

фото11

Розпочався захід з вступного слова ведучої, яка розповіла історію виникнення свята, процитувала вірші відомих письменників, які оспівували «життя прекрасне та дивовижне», що кожна людина в світі має бути щасливою та  нагадала присутнім  про щасливі миттєвості людського життя.

Як мені даровано багато,
Скільки в мене щастя, чорт візьми! —
На землі сміятись і страждати,
Жити і любить поміж людьми!
(В. Симоненко)

Далі було невимушене спілкування в ході тренінгу «Щастя поруч з кожним».  Так до вправи «Дерево очікування»   жінки отримали паперові квіточки з побажаннями на кожній пелюстці, щоб потім обговорити ці побажання між собою.   В ході вправи «Розуміння щастя видатними людьми»  клубівці прослуховуючи вислови відомих діячів про щастя, або  погоджувалися   з цими твердженнями, або ні. Наступна вправа «Як на долоні» сприяла отриманню навичок  очищення внутрішнього  світу учасниць та звільнення  їх від неприємних ситуацій в повсякденному житті. Крім того, жінки пройшли невеличкий тест «Бути добрим вигідно»,   за підрахунками відповідей якого було виявлено ступінь доброти кожного з присутніх.

фото 22 фото44 фото33

Всі виконані вправи додали жіноцтву  гарного настрою і наснаги на добрі справи. Адже щасливі і доброзичливі люди живуть довше, радіють життю і всьому що їх оточує.

Крім того, присутні прослухали цікаве інформаційне повідомлення «Щастя в житті кожної людини», подивились  відеоролик-притчу «Щастя і ми». А на завершення  ведуча запропонувала уявно розмістити на одній долоні «посмішку» а на іншій «радість» і  щоб вони не втекли поєднати їх у бурхливі оплески.

Сьогодні день посмішок і щастя, а це означає, що кожен з нас може зробити щось хороше і подарувати цьому світу крапельку доброти і радості. Бібліографічний огляд  літератури «Щастя у Ваших долонях» ознайомив  жінок з літературою  та періодичними виданнями  з фондів бібліотеки.

фото55

Друзі! Вітаємо Вас з Міжнародним днем щастя! Будьте щасливими, діліться щастям з близькими людьми, частіше посміхайтеся та радійте життю. І нехай ваші мрії та сподівання неодмінно збуваються.

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)