«Щоб залишитися у Слові»

…Бо що поробиш,

не співають в хорі —

співають тільки соло солов’ї.

                                                        О.Педяш

 

SAM_5033 28 березняІсторія кожного краю нерозривно пов’язана з його людьми. Вражає і дивує така багатюща палітра славнозвісних імен, які з’явилися на Сумщині, які прилучилися серцем, творчим неспокоєм до цієї щедрої землі, які збагатилися її природою, її людьми і примножили культурний набуток нашого рідного краю. І сьогоднішня  година ювіляра «Щоб залишитися у слові»  в літературній студії «Ярославна» була присвячена саме такій талановитій  людині – поету-земляку Олександру Дмитровичу Педяшу, якому 29 березня виповнилося б 65 років.

Ведучі заходу розповіли присутнім студентам 2-І курсу педагогічного коледжу (куратор С. В. Ковальова) про те, що Олександр Педяш писав щиро, поезії його легко читати та  сприймати, справжня, чиста мова, наче ллється, оживає на папері. Безмежна любов до рідного краю, його колориту    простежувалась у всіх віршах поета, які лунали на заході.  Присутній на зустрічі член НСПУ, заслужений журналіст України, поет А.В.Луговський   поділився спогадами  про свою співпрацю з Олександром Дмитровичем, почитав улюблені вірші свого друга та співавтора. Закінчив свій виступ Анатолій Васильович власним віршем  «Лишь бы знать… (А.Педяшу)» .

Олександр Педяш був і залишається поетом, якого хочеться читати і перечитувати. Правдиво, з великою точністю про поета можуть розповісти тільки його вірші.

З творчим доробком поета-земляка присутні були ознайомлені прослухавши бібліографічний огляд тематичної підбірки  літератури «Поезія його душі».

SAM_5029 SAM_5027 SAM_5016 SAM_5004

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)