Бесіда-обговорення «Разом до високих врожаїв»

З приходом весни у садівників і городників   починається гарячий період. Після  затяжної зими  зібрались  члени клубу «Органічне землеробство» аби обговорити весняно-польові роботи на присадибній ділянці  на засідання на тему «Разом до високих врожаїв».   Керівник  клубу Віра Василівна Шинкарьова     ознайомила клубівців  з насінням земляничного шпинату і  квітів для вертикального озеленіння дворового простору та   корисними  статтями з домашньої бібліотеки.

фото112 фото111

Разом   обговорювали   питання   весняного  обприскування і побілки дерев та кущів, прищеплення садових дерев навесні та їх   підживлення. Клубівці обмінялись власним досвідом   вирощування розсади, обговорювали дачний дизайн вертикального озеленіння та продивилися   відеоролики «Торфяні таблетки для розсади», «Квіти на моєму подвір’ї».

фото113

Віра Юхимівна Савостьян є агрономічним експертом   клубу та  дачником-любителем. Розповіла про багаторічні в’юнкі квіткові рослини,  жимолость та  актинідію, яка  дає невеличкі плоди навіть восени. Також підказала про    підготовку грунту для розсади з додаванням  перегною та деревної золи, яка слугує дезинфікуючим засобом, поділилася секретами замочування насіння, підживлення розсади та взагалі  приготування ділянки городу. Валентина Трохимівна Свердлікова розповідала як розумно розподілити овочеві культури та дерева на своїй ділянці, про городню  піраміду,  конструкція якої є домівкою для розсади.

фото115 фото114

Віра Василівна побажала всім   вдалої посадки городу та гарних врожаїв. Завершився захід бібліографічним оглядом літератури «Органічне — значить врожайне».

фото116