Рухайся більше — проживеш довше

IMG_0326Щорічно 7 квітня у всьому світі відзначають Всесвітній день здоров’я.  Напередодні цього свята зібралось жіноцтво клубу «Вдохновение», які ведуть та підтримують здоровий спосіб життя. Розпочався захід з  народної приказки «Рухайся більше –  проживеш довше»,  а продовжився обговоренням важливості здоров’я в нашому житті, приказками і прислів’ями про здоровий спосіб життя. Ведуча заходу провела екскурс в світ фітнесу і спорту, де розповіла про різновиди і направлення фітнес-навантажень. Про деякі види фітнесу   продивилися відеоролики. Навчились та взяли до уваги  вправи, які можна виконувати без відвідування спортивної зали.   З великим задоволенням повторили з відеоролика нескладні вправи для шийного відділу хребта.   Тетяна Михайлівна Куриленко прочитала власний    вірш до    Дня здоров’я.

Наприкінці заходу кожна з присутніх отримала   невеличку листівку «Будь здоровий», віршовані побажання від колективу бібліотеки, гарний  позитивний настрій і  наснагу  надалі підтримувати здоровий спосіб життя,  адже  здоров’я – це саме найдорожче, що є у людини.

Бібліографічний  огляд літератури «Життя – це рух, рух – це здоров’я» ознайомив всіх присутніх з літературою і періодичними виданнями по темі заходу.

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)