Японський подарунок

фото10Згідно з Указом президента України  2017 рік було  оголошено роком Японії в Україні. Саме тому і сьогодні зібралися клуб Вдохновение на чергове засідання коучінг майстер-клас «Японський подарунок», щоб власноруч  навчитися робити японський подарунок та отримати практичні навички пакування подарунків. Якщо треба зробити щось практично і красиво, то за цим краще всього звернутися до японців. Адже пакування подарунків за останнім словом моди Hаndmade, що означає (своїми рукам) набуло  популярності у всьому світі. Спеціальна техніка «Фурашики» це так цікаво, красиво  та естетично при цьому функціонально і раціонально, як зазвичай для всього японського.Фурошики — представляє собою квадратний клаптик матерії завернутий в декілько разів, який використовують для переноски різних форм і габаритів.

         Жіночки клубу принесли з собою невеличкі реквізити, хустинки та коробки для пакування. На протязі майстер класу присутні дізнались про японські традиції, історію винекнення техніки  пакування Фурашики.

         Дізнавшись про види техніки пакування такі як, базова, два вузли,  чотири вузла,  упаковка круглих предметів та циліндричних. Продивились  відеоролики «Особливості пакування», «Різновиди вузлів по японські» та інші які і надихнули їх зробити власноруч подарунки. Бібліотекар Вікторія Привальцева  запропонувала всім бажаючим приєднатись до виготовлення з  клаптиків тканини,  хустинок, картонних коробок   японського подарунка.

          Звичайна шовкова хустинка та коробка перетворилися на чудовий японський подарунок, сумку для книг, торбинку для покупок та святково упаковану бутилку.

Насправді це витвір мистецтва! Легкість та простота у  виконанні, екологічність та оригінальність визвав позитивні емоції серед жінок. Сподіваємося  що набуті навички клубівці збережуть напам’ять та в майбутньому будуть використовувати для пакування подарунків своїм близьким і рідним.

         Завершився захід бібліографічним оглядом літератури та композиціею з яскравими подарунками  «Чудо пакування по японські».

фото9 фото8 фото7 фото6 фото5 фото4 фото3 фото2 фото1

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)