З грядки до столу

фото1На вулиці   осіння пора, на городі вже майже все відцвіло та відплодоносило. Практично зібраний весь врожай городини, тому слід  подбати про його збереження та  подумати як підготувати город до нового сезону.   Тож і зібрались любителі городньої справи   на чергове  засідання клубу «Органічного землеробства»  на гурман-дегустацію «З грядки до столу».    Засідання розпочалось з привітання учасників заходу  з   завершенням збору врожаю.     Керівник клубу Віра Василівна Шинкарьова підготувала підбірку корисних порад, серед яких і  рецепти консервування перцю, помідорів, капусти. Завдяки власним  експериментам    вона отримала на дачній ділянці  гарний врожай. Показала і обладнання для посадки часнику.

Жінки жваво обговорювали боротьбу зі шкідниками, ділились власними рецептами та  досвідом вирощування гарного  врожаю городини.

Рецепти Майї Василівни Рубан про гарбузове пюре, Лідії Георгіївни Однодворець про квашені яблука всі   взяли до уваги.

 Передивились клубівці і  підібраний ряд відеороликів «Посадка часнику», «Пересаджування суниці восени», «Як отримати високий врожай без зусиль», «Зберігання овочів у комірчині», «Як виростити білі гриби на дачній ділянці».

Всі поради жінки    ретельно записували та дискусійно обговорювали.

Завдяки органіці на городі та правильне розподілення сил можна прийти до успіху не витрачаючи великих коштів та зусиль. Використовуючи сівозміну, органічні добрива ми отримаємо органічні продукти та високі врожаї. Адже органічне землеробство — це система, технологій, якої дотримуватись дуже легко і просто. З невідомих причин традиційним у нас вважається  спосіб землеробства, яким займаємося упродовж останніх двох століть: щорічну оранку, безкінечне копання, сапання і хімічну боротьбу з бур’янами та шкідниками – вперту й безрезультатну. Органічне землеробство для клубівців? Це впершу чергу відходження від традиційної обробки рослин ядохімікатами та використанння хімічних добрив. Клубівці намагаються використовувати мульчу, сидерати, народні методи боротьби зі шкідниками та вдосконалюють свої навички і отримають знання з кожного засідання. Завершив захід бібліографічний огляд  літератури «Збираймо урожай».

фото6 фото5 фото4 фото3 фото2

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)