Бібліотерапія «Бузина чорна від застуди врятує і здоров’я подарує»

IMG_2194Ви чули про бузину?.. Звісно, хто ж не чув про бузину. Але, на жаль, мало хто серйозно її  сприймає. Хіба що квіток хтось нарве та насушить для того, щоб потім одяг міль не їла і мишей не було в домі. А тим часом бузина чорна здавна вважалась священною рослиною, суцвіття та ягоди якої продовжують життя, дарують молодість. Наші предки висаджували її поруч з будинком, оскільки вважалося, що вона відганяє злих духів і захищає від чаклунських чар. Після зимових новорічних канікул зібрались члени клубу «Материнка» на бібліотерапію «Бузина чорна від застуди врятує і здоров’я подарує». Адже зараз, коли настав сезон застудних захворювань, для активації імунної системи і захисту організму від вірусних інфекцій саме час застосувати бузину — чудовий загальнозміцнюючий засіб. В ході заходу клубівці познайомилися з лікувальними властивостями рослини, її застосуванням і протипоказаннями. Навчилися робити відвари, чай, шампанське, квас, бузиновий мед, лосьйон. Спробували на смак квас з суцвіть бузини, який власноруч приготувала навесні Василенко Валентина Миколаївна. Подивились відео-ролики з даної теми. Завершився захід бібліографічним оглядом літератури «Бузина корисна від листочка до корінця».

IMG_2193 IMG_2191 IMG_2190 IMG_2189 IMG_2185 IMG_2183 IMG_2181