Сторітелінг «Lovestory»

IMG_227114 лютого відзначається свято, яке з нетерпінням чекають усі закохані. Свято, яке сповнює надією і романтикою серця всіх людей, а всі слова любові, подяки, підтримки та взаєморозуміння можна перенести на папір і подарувати людині у вигляді листівки-валентинки. Це свято всіх закоханих має назву День Святого Валентина.   Сучасність вносить свої корективи в традицію  святкування.  Сьогодні він асоціюється з приємними подарунками, романтичними вечорами при свічках або шумними вечірками. Бібліотекатакож долучилась до  відзначення  дня усіх закоханих, запросивши жіноцтво клубу  «Вдохновение» насторітелінг «Lovestory», що в перекладі з англійської означає любовні історії і зазначивши, що  «любви все возрастыпокорны».Ведучі познайомили присутніх з історією і традиціями   свята, читали ліричні вірші про кохання українських і світових поетів, розповідали легенди та знайомили присутніх з символами свята    червоною роза, білий голуб, купідон та мереживна хустинка. Святкового настрою заходу додали музичні композиції про кохання. Жінки ділилися романтичними історіями з власного життя, вітали  закоханих і усіх, хто тільки чекає кохання. Несподіваним став виступ  Наталії ВолодимирівниТюпіної, яка неодноразово відвідує бібліотечні заходи і захоплює присутніх  власними віршами,  які  пише все своє життя. Так і цього разу всі були вражені її  баладою «Соломіф». На написання цього твору її спонукала легенда про царя Соломона та його коханих жінок. Ведучі подарували клубівцям гарний настрій, позитивні емоції та приємні маленькі дрібнички листівки-валентинки .

Бібліографічний огляд тематичної підбірки літератури «У полоні кохання» дав змогу ознайомитися з книжковими виданнями про кохання.

Любов зігріває, заряджає позитивними емоціями і дарує відмінний настрій, де б ти не був, чим би ти не займався! Давайте покажемо свою любов не тільки другій половинці, а й оточуючим нас людям адже любов виходить з кожного серця. Вона здатна зігрівати й дарувати посмішку кожному, хто так її потребує!

IMG_2238 IMG_2250 IMG_2258 IMG_2263 IMG_2266