Збираємо навесні — лікуємося цілий рік!

IMG_2447Ось і настала довгоочікувана весна. Так чому ж немає сил радіти їй? Настрій млявий, хочеться спати, а все навколо тільки дратує. Гіповітаміноз, зниження імунітету — звичайні явища в міжсезоння. Тож  і зібрались клубівці   «Материнки»на чергове засідання, аби обговорити «за круглим столом»    важливу і корисну  тему: «Збираємо навесні – лікуємося цілий рік».

Розпочав зустрічнезмінний керівник клубу Любарець Іван Сергійович знайомством присутніх з весняними первоцвітами: мати-й-мачухою, анемоноюжовтецевою, медункою, кульбабою, кропивою, сосновими бруньками та сосновими шишками, розказав про їх лікувальні властивості, застосування та протипоказання.

Клубівці обмінялися власним досвідом: поділилися секретами краси і довголіття, зцілення від важких недуг та підвищенням імунітету; подивились відео-ролики з даної теми; занотували рецепти  відварів, чаїв, напоїв,настоїв, сиропів, вітамінних салатів, коньяку,варення, хвойних ванн.

В ході зустрічі присутні проявили неабиякий інтерес, ерудованість, зацікавленість і тепер з нетерпінням чекають на перші первоцвіти, які не тільки будуть радувати око своєю красою, а й приносити користь  людям. Завершився захід бібліографічним оглядом літератури «Весняні цілителі».

IMG_2450 IMG_2449 IMG_2448 IMG_2446 IMG_2445 IMG_2444 IMG_2443 IMG_2442 IMG_2441 IMG_2440 IMG_2439

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)