Бібліотечний уікенд «Активний відпочинок твого літа»

Літо для всіх – це пора творчості, фантазії та відпочинку. Серпень – екватор літа. Тому саме зараз жіноче об’єднання «Вдохновение» вирішили зібратись та у дружній веселій компанії поспілкуватись один з одним і  провести бібліотечний уікенд «Активний відпочинок твого літа». Розпочався захід з приємної музичної композиції «Літній дощ».Жіночий колектив клубу прослухав найцікавіщі факти про літню пору року, подивився  відеоролики топ-5 «Літні прохолодні напої», топ-5 «Способів врятувалися від спеки», які взяли собі до уваги.  Цікавою для присутніх була пізнавальна  гра- вікторина «Вокруг света» переможцем якої стала Майя Василівна Рубан, отримавши   смачний приз –  соковиті яблука. Наприкінці заходу всі мали можливість втамувати спрагу дегустуючи запропонований бібліотекарем прохолодний, освіжаючий напій «Мохіто літній».Смакуючи напій жінки поринули в атмосферу приємних спогадів про минуле, слухали музичні композиції, а Майя Василівна Рубан взагалі вирішила продекламувати вірші. Клубівці обговорювали та ділилися рецептами холодних страв та освіжаючих напоїв, жваво спілкувалися та насолоджувалися літнім відпочинком в бібліотеці. Книгозбірня бібліотеки запропонувала корисно і приємно провести свій вільний час з цікавою книгою та періодичними виданнями.

Завершився захід бібліографічним оглядом тематичної підбірки літератури «Літній  відпочинок».