Презентація книги «Исповедь» І.С.Любарця

Одна з найважливіших якостей успішної і щасливої людини – це вміння бути в контакті з собою.Саме тому всі великі люди вели і ведуть щоденник. Коли ти думаєш на папері, фіксуєш і аналізуєш різні моменти свого життя, дуже багато чого можна зрозуміти для себе. Зрозуміти важливе. Те, що в суєті буднів часто безповоротно втрачаєш… . Ну, а в наш прискорений, інформаційний час, на жаль, ми втрачаємо щодня… . Ось і сьогодні в  читальному залі бібліотеки  відбулась презентація книги «Исповедь» відомого  в  місті травника, керівника бібліотечного клубу «Материнка» Івана Сергійовича Любарця. Розпочала захід ведуча Юліана Бокатова з розповіді про життя і творчість, захоплення Івана Сергійовича. Звернула увагу присутніх на фотовиставку «Я люблю тебе, природо, в різні пори року», наповнену світлом, теплом, яскравими барвами, створену на основі власних світлин Івана Сергійовича. Вірші Івана Сергійовича декламувала бібліотекар Кристина Давидова, коломийки, написані  Іваном Сергійовичем звучали  у виконанні самодіяльних артистів з ансамблю «Не горюй». Всі разом переглянули слайд-презентацію минулих засідань клубу «Материнка». Після короткого огляду книг І.С.Любарця, які є в бібліотеці, слово надали самому автору. Літературно-публіцистичне видання «Исповедь»  створено на основі власних щоденників, які веде автор протягом життя, куди записує все пережите й відчуте,цікаві думки і спостереження, висловлювання філософів, цитати письменників. Таким чином виражаючи себе і свою душу. Книга розкриває сторінки життя автора за 1982, 1983, 1984 роки. Про його робочі дні та будні, про те, що відбувалось в ті роки в країні. На той час він працював машиністом парової турбіни  на Тростянецькому цукровому заводі. Книга знайшла своїх читачів і отримала позитивні відгуки. Своїми враженнями залюбки поділились Павло Вікторович Пономаренко, Тетяна Іванівна Зудінова, Лідія Вікторівна Кревсун, Олена Миколаївна Лєпьошкіна. Закінчився захід побажаннями  Івану Сергійовичу міцного здоров’я, бадьорості, сил, натхнення і творчих злетів.