Передсвяткова зустріч в «Берегині»

Весна і жінка… Пробудження природи і чутливої жіночої душі…
Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Про це і говорили на першому в цьому році засіданні жіночого клубу «Берегиня».
Ведучі подарували жінкам поетично-музичну композицію «Тонке мереживо жіночої душі». У різноманітному переплетінні під чарівну музику звучали вірші на честь жіноцтва та мелодійні пісні про весну, жінку, жіночу долю.
Від щирого серця прозвучали слова вдячності і подяки жінці-матері, жінці-дружині, жінці-сестрі від активного читача бібліотеки, який декілька років поспіль отримує титул першого читача року, Володимира Григоровича Колесника. Його гумористичне вітання ще більше підняло святковий настрій учасницям засідання.
Розкрити образ жінки, красу її душі, створити позитивний настрій допомогла власна душевна і щира поезія, яку проникливо читали присутнім Прасковія Сергіївна Картофілова та Наталія Володимирівна Тюпина. Їх вірші зворушили усіх присутніх, викликавши симпатію до поетес.
Усіх зачарувала виставка в’язаних гачком серветок, шалів та жіночих аксесуарів «Краса, створена серцем», яка стала справжньою окрасою заходу. На якій експонувалися роботи майстринь-рукодільниць Русакової Альбіни Петрівни, Тупиці Віри Сильвестрівни, Сахарової
Прикрашали виставку і роботи Шварц Галини Олексіївни і Яциної Валентини Григорівни, які на жаль вже пішли із життя, але на добру згадку про себе в свій час вони подарували бібліотеці неперевершені серветки, виконані на спицях в стилі «вологодських мотивів» і напрочуд красива білосніжна скатертина.
Родзинкою виставки виявилися напрочуд дивні ажурно-білосніжні жіноча шляпка, сумочка, намисто, прикрашені вив’язаними червоними маками з зеленими пелюстками та яскраві ляльки-мотанки. Роботи своєї онуки, учениці 6 класу Путивльського НВО Арбузової Валерії, представила її бабуся, наша колега — бібліограф Кревсун Лідія Вікторівна, від якої дівчинці й передався хист до в’язання. Свої роботи Валерія неодноразово представляла і давала майстер-класи на обласних конкурсах, де займала перші призові місця і нагороджувалася почесними грамотами. Бабуся пишається і підтримує онуку у її гарній справі.
У свої вироби майстрині вклали свої душу і серце, вони створювали їх на радість людям.
Учасники заходу мали змогу переглянути добірку видавничої діяльності бібліотеки за циклом «Талантами славна земля Ярославни», де представлені матеріали про самобутніх умільців краю і їх роботи: художників, фотолюбителів, майстринь-вишивальниць, в’язальниць, художніх промислів, талановитої молоді.
Жінки отримали море позитивних емоцій напередодні 8 березня і поринули в атмосферу справжнього жіночого свята і весняного настрою.
А ведучі заходу побажали їм і їх родинам міцного здоров’я, Божого благословення, щасливої жіночої долі, добра, злагоди, любові та здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій.