Коло спілкування «Посівний календар»

Зазвичай, весна спочатку пробуджується в нас самих, а вже потім в природі. В повітрі запахло весною  і городники, натхненні першим теплом, поспішають на свої улюблені ділянки, щоб підготувати грунт до висадки рослин. Ми вже уявляємо себе, як на наших грядках вкоріняються, пустяться, квітнуть і зав’язуються плоди самих різних овочевих культур. Багато з них вихідці з теплих країн. Такі теплолюбні культури доводиться вирощувати розсадним способом і дбайливо дбати до наставання стабільного тепла і висадки у відкритий грунт. На сьогоднішній зустрічі   в клубі  «Органічного землеробства»  учасники ознайомились з посівним календарем року. Жінки жваво обговорювали  сприятливі дні для висадки насіння, адже фази місяця впливають на майбутній врожай, а місячний посівний календар садівника-городника дозволяє впорядкувати графік робіт, спланувати їх і розумно витрачати зусилля і кошти. Отримали корисні рекомендації від завзятого городника, садівника, користувача  бібліотеки  Володимира  Григоровича  Колесника. Він поділився власними досягненнями у квітникарстві, вирощуванні перців, томатів та картоплі. В ході  спілкування  обговорювали важливі теми для  кожного городника:   боротьбу зі шкідниками, планування робіт на квітень та багато іншого. Переглянувши  ряд відеороликів про прискорення сходів насіння та живлення рослин без великих затрат,  Володимир Григорович висловив свої думки і надав  особистіпоради. Адже поява в розсадних ящиках ніжніших паростків томатів, перця, баклажанів приносить радість та оптимізм. Це не тільки передчуття майбутнього врожаю, але і відчуття маленької перемоги над холодами і вимушеним безробіттям. Залишається зробити все так, щоб перемога закріпилась, а розсада не розчарувала, — зазначив Володимир Григорович.

Наприкінці заходу взяли участь у лотереї,  переможець якої Людмила Іванівна Кириченко отримала ексклюзивний подаруночок-  пакетик насіння огірків.

Бібліографічний огляд тематичної підбірки літератури «Випереджаючи весну» доповнив захід.