«Літо без нудьги» у «Вдохновения»

Літо… Як багато в цьому слові «сплелось» та «відгукнулось» — відпустки, канікули, численні поїздки, враження, зустрічі.

Але, на жаль, не скрізь і не у всіх є реальна можливість виїхати на відпочинок  і закономірно виникають питання: як у рідному місті відпочити з користю, чим зайнятися, що зробити для того, щоб цілодобово не просиджувала біля  комп’ютера чи телевізора?…

І тоді на допомогу приходить бібліотека.  Адже навіть найцікавіший відпочинок не можна уявити без книжки? Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!

Серпневим  літнім  днемв бібліотеці  на чергове засідання «Вдохновения» зібрались жінки,  які прагнуть вести здоровий спосіб життя. Для них проходила  літературна подорож «Літо без нудьги».    В ході віртуальної екскурсії Італією, Колумбією, Бразилією та Японією присутні ознайомились з культурою, національними традиціями, природою,  найбільшими містами країн і літературою цих країн.Цікавим було літературне знайомство з  авторамиУмбертоЕко (італійський вчений, критик, письменник), Габріелем Гарсіа Маркесом (колумбійський письменник, сценарист, журналіст, політичний діяч лауреат Нобелівської премії,засновник літературного напрямку «магічний реалізм»), ПаулоКоельо(бразильський письменник,  поет, творець філософських притч) та ХарукіМуракамі (японський письменник та перекладач). Завершився захід оглядом тематичної підбірки літератури «Мандруємо країнами світу з письменниками», де клубівцівідкрили для себе  літературні новинкизарубіжних  авторів, які і  взяли собі для   читання.