Бібліодень

Бібліодень сільського бібліотекаря  зібрав в центральній бібліотеці  бібліотекарів філій ЦБС. Обговорювалися питання: «Як стати цікавою громаді»,  «Бібліотекар – це своєрідна «візитівка» бібліотеки», «Про підсумки роботи з фондами», «Інтернет в роботі бібліотек». Всі бібліотекарі    отримали наглядні матеріали для своїх бібліотек.

Крім того,  цікавою і корисною була сьогоднішня зустріч бібліотекарів з фахівцями Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової  допомоги. Заступник начальника відділу правопросвітництва з надання безоплатної правової допомоги Єременко Роман Олександрович розказав про ключові аспекти у сфері соціального захисту, пенсійного забезпечення, стягнення аліментів тощо. Також перед присутніми виступив голова громадської організації «ДАР» (дієва академія розвитку) Саєнко Сергій Володимирович, який  розповів з особистого досвіду, як вижити в сучасних умовах і правовому полі безробітним, особливо в селі, використовуючи свої присадибні ділянки. В ході дискусії надав конкретні консультації з вирощування  малинових дерев, молдавських горіхів,  лікарської   волошки та суниць. Зацікавлені навіть  домовилися  придбати саджанці і спробувати вирощувати їх у себе на городі.

У ході зустрічі  присутні  отримали інформаційні буклети від  бюро правової допомоги.  Саме завдяки цим виданням, читачі бібліотеки   можуть ознайомитися  із  послугами, які надає бюро і вирішити свої юридичні запити.

 

 

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)