Презентація книги «Руднево-Бєрюх»

Наш отчий край-

Песчинка на планете,

Вселенная – для каждого из нас!

                                                  (А.Луговський)

 

Ці поетичні рядки вірша з нової    книги   «Руднево-Бєрюх», авторами якої є А.Луговський, П.Кадурін, Г.Трубаньова, М.Жульова. Саме презентація даного  видання  про історію села    Руднєве (Бєрюх), древнього населеного пункту нашого району      відбулась сьогодні в центральній бібліотеці.

Книга «Руднево-Бєрюх» – це     384 сторінки історії  поселення, яке має різні назви, але є малою батьківщиною для вихідців з Руднєва. В історії села таїться невичерпне джерело знань, інформації не тільки про дане село, а й про багатьох  людей, про їх нелегке виживання у різні часи, це пам’ять про всіх, хто своїм життям творив історію села, вклав у його розвиток свої сили,  свою любов і надію на краще майбутнє. Не один  десяток років автори  вивчали  документи, збирали  свідчення односельців, аби відтворити історичні віхи  села. В результаті плідної праці    авторів при  підтримці колективу агрофірми «АРГО»  і особисто ген.директора С.Павліка     вийшла дана книга    тиражем в кількості  300 екземплярів. Книга вміщує  великий   ілюстративний  та фотоматеріал    від найдавніших днів до сьогодення,  а також поезію А.Луговського.   Цікавою була розповідь   заслуженого журналіста України, краєзнавця, поета,  художника, члена національної спілки письменників України, члена національної спілки журналістів України Анатолія Васильовича Луговського  про   історію села та історію створення книги. Анатолій Васильович висловив слова подяки іншим співавторам і  представив одну з них –    Галину Іванівну Трубаньову, яка   розповіла про свій вклад у  велику і  клопітку роботу над книгою. В ході презентації  лунали чудові вірші, як автора так і учасників заходу. Дуже вразила присутніх власним віршем «Талант»  Раїса Василівна Радіна. Її слова:

«Творенье Бог нам посылает

Идеи в людях воплощает

Живи с открытою душой

Наполни мир наш красотой»  – характеризують талант авторів книги.

Щиро вдячні присутні   бажали колективу авторів творчого неспокою, втілення задуманого та всього найкращого. Закінчилась презентація бібліографічним оглядом тематичної підбірки літератури «Моє село – моя історія жива», де були представлені книги про історію сіл Нова Слобода, Скуносове, Волокитине, Кочерги, Ротівка, В`язенка, Ховзівка, Бунякине, Бруски, Бувалине, Гірки нашого району,    а також Мар`янівка і Алєєво, які, на жаль,    уже зникли.

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)