Асорті-година в «Органічному землеробстві»

Дачний  городній  сезон наближається до кінця, а значить пора підбивати підсумки своїх робіт, радіти досягненням, аналізувати помилки і готувати посадковий матеріал на наступний рік. І всі ці питання  клубівці «Органічного землеробства»  розглядали в ході  асорті- години «Здорова земля – здорова людина».

«Нагодуйте ґрунт – він нагодує ваші рослини» – таке головне правило органічного землеробства. Здоровий ґрунт неодмінна умова для росту здорових рослин. Про удобрення, підготовку городньої ділянки на зимовий період говорили  клубівці разом з експертом в області городньої справи, постійним читачем  нашої бібліотеки  та керівником клубу «Органічного землеробства»  Володимиром Григоровичем Колесником. Він розповів про сівозміну рослин на ділянках, удобрювання компостом, методи боротьби зі шкідниками, використання пестицидів.    Присутні  активно спілкувались з Володимиром  Григоровичем, конспектували поради один одного та обговорювали нагальні проблеми.

  З задоволення переглянули    ряд відеороликів органічного вирощування овочів та фруктів. Адже  останнім часом українці захоплюються ідеями правильного, здорового харчування, віддаючи перевагу екологічно безпечним органічним продуктам нашого виробництва. Тому ця тема актуальна на сьогоднішній день для кожного городника. Щоб допомогти зорієнтуватися у виборі продуктів, ведуча запропонувала ознайомитись з маркуванням   органічної продукції.

Завершився захід бібліографічним оглядом тематичної  підбірки літератури «Людина. Земля. Їжа».

 

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)