Здорова земля –здорова людина

Як завжди несподівано і раптово закінчується літо і приходить осінь. Осінь – час збору врожаю, адже все, що ви робили починаючи з ранньої весни, було заради цього. Саме тому клубівці «Органічного землеробства» вирішили завітати до бібліотеки на захід асорті година «Здорова земля –здорова  людина», щоб розглянути цю тему детальніше та поділитися один з одним отриманими результатами за городній сезон.

Кожен з наших городників мріє про те, щоб на його ділянці були  багаті рясні врожаї. Як саме примножити свій врожай та підготовити городні ділянки на зимовий період  розповів та дав поради  експерт в області городньої справи, постійний читач нашої бібліотеки, та керівник клубу «Органічного землеробства»  Володимир Григорович Колесник.

Завершився захід бібліографічним оглядом тематичної  підбірки літератури «Людина. Земля. Їжа».