Книжковий джем – це смачно!

Є у вересні особлива дата – 30 вересня. Саме у цей день, починаючи з 1998 року згідно з Указом Президента України, бібліотечні працівники відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек.  Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові і матері їх Софії  відзначається це свято. Сама назва — Всеукраїнський свідчить, що це свято не тільки професійне, а загальнонародне, адже саме через бібліотеки на різних етапах життя проходить все населення України, бо без книги, нема знань, поступу вперед. Цього дня  працівники бібліотеки підготували і провели       для учнів десятих класів ЗОШ №1 та ЗОШ №2  свято книги та бібліотеки «Книжковий джем – це смачно!». Учні з задоволенням здійснили   уявну мандрівку в історію створення книги, де дізналися про шлях книги з давнини до наших часів. Познайомились з сучасними бібліотеками України, переглянувши відео-ролик «Сучасні українські бібліотеки» та дійшли висновку, що сучасна книгозбірня – це  відкритий кожному безмежний інформаційний світ і, навіть,  незважаючи на швидкісний Інтернет, що забезпечує неперервний доступ до різних джерел інформації, читачі все частіше звертаються до друкованих книжок, знаходячи відповіді на свої запитання саме там. І це не дивно, адже віртуальний досвід ніколи не замінить досвід відвідування бібліотеки. Щоб перевірити, хто з присутніх краще володіє інформацією про книгу та бібліотеку, ведучі заходу провели літературну вікторину. Діти наввипередки намагалися надати відповіді.   Перемогу виборола Приходько Люба з 10-Б класу зош №1, їй і дістався    подарунок. А справжній ажіотаж викликав «Книжковий джем», що складався  з   ємності  з цукерками, в яких був захований  сюрприз-папірець з назвою книги та її автором. Учням необхідно було дістати цукерку з сюрпризом і знайти на книжковій виставці «Книжковий джем» саме ту книгу, яка вказана на папірці. Смакування з користю припало до душі усім учасникам. Багато з них обрали для себе книгу за інтересами для домашнього читання.