Екскурсія в бібліотеку

Осінь – це пора знайомства  студентів-першокурсників з  бібліотеками.    Саме така екскурсія-знайомство студентів  1-А курсу педагогічного коледжу (куратор Ю. М. Бєланова)     з нашою  бібліотекою і  відбулась сьогодні.

Бібліотекарі провели захоплюючу розповідь про історію створення бібліотеки, про її функції як інформаційного так і соціокультурного центру, познайомили з правилами користування, бібліотечними послугами та  книжковим фондом..

Студенти пройшли залами бібліотеки, ознайомилися з книжковими виставками, відвідали новостворені бібліотечні зони: інформаційну «Бібліокафе», де є можливість   переглянути зібрані тут   книги-велетні, книги-мініатюри та раритетні видання нашої книгозбірні. А в читальному залі було запропоновано всім присутнім відпочити в «Бібліочайній». Бібліограф ЦБ надала  присутнім інформацію  про  Всесвітню столицю книги 2019 року м. Шарджу.    Також  відвідувачам було повідомлено про рік періодичної таблиці Д.І. Менделєєва, якій у цьому році   150 років з дня створення вченим.

Наприкінці екскурсії молодь переглянула відео » Путивль туристичний». Всіх запросили бути читачами бібліотеки.