Розторопша плямиста – подарунок від Діви Марії або рослина, яка здатна замінити всі ліки

Цілющі властивості розторопші відомі з давніх часів. Її плоди   є медичною сировиною і закуповуються фармацевтичними компаніями для виготовлення лікарських препаратів і БАДів.

 Члени клубу «Материнка» вирішили більш детально познайомитись    з  лікувальними властивостями  розторопші плямистої, зібравшись в читальному залі бібліотеки на бібліомагію «Розторопша плямиста – подарунок від Діви Марії або рослина, яка здатна замінити всі ліки». Існує легенда, за якою смик  Діва Марія вказала людям на цілющі властивості розторопші.    Керівник клубу Любарець Іван Сергійович  розповів про унікальну лікарську рослину, показав як вона виглядає в природі та сировину для приготування ліків – насіння і траву, які кожний  добре роздивився, потримав в руках та відчув запашний аромат.    Особливою цінністю рослини  є її нешкідливість, що і відрізняє розторопшу від безлічі інших лікарських трав, що володіють різними побічними діями при  застосуванні. Розторопша плямиста  визнана кращим гепатопротектором сьогодення,   З розповіді наставника клубівці дізналися, що рослина розторопша виступає захисником організму від небезпечного впливу шкідливих речовин, що надходять до нашого організму з водою, з повітрям та з їжею; запобігає всмоктуванню токсичних речовин та знешкоджує наявні; захищає не не лише печінку, а й інші органи, особливо нирки. Ця цілюща рослина — хороший антиоксидант, який запобігає передчасному старінню.

Подивились відео-ролик  «Корисні властивості і застосування розторопші». Занотували рецепти домашніх лік з розторопші та поділились власними, вже перевіреними. Переглянули тематичну підбірку літератури «Розторопша — користь і шкода» та дійшли висновку, що рослина дуже корисна і її слід мати і використовувати в кожному домі.

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)