Коло спілкування «Поговоримо про життя»

Життя – це справді велике диво!

 

Найцінніше, що є у людини, це її життя. Воно дається їй тільки раз і кожній — своє. Довге чи коротке, неповторне і звичне, радісне і сумне, солодке, як мед, і гірке, як полин,  але для кожного особисте та особливе.

Саме про життя йшла мова на черговому засіданні вітальні в колі спілкування «Поговоримо про життя».

Ведучі заходу прагнули донести присутнім, що життя – це щастя, що і в поважному віці  життя не закінчується, кожен день приносить все нові й нові враження.   Наше старше покоління — золотий фонд, скарбниця досвіду та знань.

Спілкуючись   жінки згадували своє дитинство, говорили про найдорожчих у житті людей,  висловлювали власні   міркування про сенс життя взагалі, про грані особистого життя, про  поняття «щастя», «жити щасливо», розкрили свої життєві таємниці, переглянули відеопрезентації «Вислови про життя», «Вислови про щастя».

Самобутні поетеси Радіна Раїса Василівна та Картофілова Прасковія Сергіївна з глибоким почуттям майстерно  читали свою поезію  про красу навколишнього світу, про рідний дім, дитинство,    про кохання. Бокатова Катерина Олександрівна поділилася з присутніми своїм щастям – розповіла про своє життя,   своїх рідних, дітей, онуків. Нерощина Галина Миколаївна розповіла про свою допомогу знедоленим людям і заспівала пісню «А льон цвіте…».

Знайомство з видання з філософії, психології, релігії, етики, естетики, де висвітлюються теми   життя людини: для чого ми живемо і яке  наше місце у світі, як пізнати у собі людину, про людські взаємовідносини, як справлятися зі стресовими ситуаціями і т. д., відбувалось в ході  бібліографічного огляду тематичної підбірки літератури «Життя – це справді велике диво».

Душевне, тепле спілкування продовжили за чашкою запашного чаю в «Бібліочайній», де співали пісні своєї молодості.

    Сьогоднішня зустріч зігріла  наших читачок живим теплом позитивних емоцій, нових вражень та запалила їхні серця мріями і  бажаннями.

Шановне жіноцтво! Хочете щоб вас почули? Ваші проблеми, вашу історію… Приходьте до нас. Тут почують, вислухають і підтримають…

 

 

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)