День Гідності та Свободи

В історії України було багато трагічних періодів та подій. В наш час в історію увійшла ще одна подія – Майдан, який змінив нашу державу, народ і життя. 21 листопада Україна відзначила  День Гідності та Свободи.   Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод  людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З нагоди цієї дати в центральній районній бібліотеці проходив “круглий стіл” на тему «Наша гідність і честь – Українська держава», підготували і провели який працівники бібліотеки та районного будинку культури.  В ході заходу учасники переглянули документальний фільм «Революція гідності: як це було?», ознайомились з виданнями  про події на Майдані Незалежності у 2013-2014рр. та на сході нашої держави у 2014-2018рр., пом’янули жертв голодомору 1932-1933рр. Світлу пам’ять українців вшанували хвилиною мовчання.