Новорічний зимовий ліс в бібліотеці

Зима  багата на свята. З нетерпінням, надіями та сподіваннями чекають на новорічно-різдвяні свята і дорослі, і малі. Адже це, мабуть, найчарівніший час року, коли люди поринають в атмосферу дива і дарують собі та своїм близьким незабутню казку. Наближення нового року відчувається і в нашій бібліотеці. Тож напередодні зимових свят  її співробітники  розпочали підготовку до створення новорічного настрою. Завдяки завзятим рукам та  неперевершеній уяві колективу  був створений новорічний зимовий ліс: на абонементі відвідувачів зустрічають лісові красуні і виставка-інсталяція  «Новорічний сюрприз» ; читальний зал заворожує неперевершеним краєвидом казкового зимового лісу, головною прикрасою якого стала книжкова красуня-ялиночка,   вбрана іграшками та гірляндами, що стоїть у засніженому лісі радуючи своєю красою. З пронизливим поглядом, незворушлива й неймовірно мила сова, зроблена з шишок,    спостерігає  за присутніми своїми великими блискучими очима. Біля казкового багаття розмістилася мишача сімейка сталевого кольору, чарівний сніговичок,  ведмедик в червоному капелюсі з мішечком в руці, з якого виглядає миша.  Ще в казковому лісі  є і годинник, і неймовірно красиві сніжно-білі цифри 2020, створені  з оригінальних  декоративних квітів. Кожна квіточка зроблена  зі звичайної паперової серветки власноруч   бібліотекарями. Щоб скласти таку композицію, було витрачено 8 пачок серветок і чимало часу, адже це дуже кропітка робота. Все це для Вас, наші любі читачі та відвідувачі! Тож, не зволікайте, завітайте до бібліотеки на фотосесію. Також запрошуємо Вас прийняти участь в акції «Візьми книгу-отримай подарунок», яка відбудеться 2 січня.

Колектив бібліотеки від щирого серця вітає усіх з наступаючими  святами –  Новим 2020 роком і Різдвом Христовим! Зичимо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, здійснення професійних планів, особистих бажань та усіх мрій і задумів. Нехай Різдво та Новий рік принесуть Вам тільки добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та партнерів, шани та любові від рідних та близьких вам людей!