Благодійна акція «Бібліотеці з любов`ю»

Протягом всього 2019  року в нашій бібліотеці проходила благодійна акція  «Бібліотеці з любов`ю».

Ми  щиро вдячні   за поповнення книжкового фонду нашої бібліотеки   її активним  читачам: Орєшкіній Наталії Михайлівні, Суворову Олександру Івановичу, Зикову Олександру Борисовичу, Павленко Юлії Володимирівні, Комашко Сергію Анатолійовичу, Рибкіній Наталії Миколаївні, Луговському Анатолію Васильовичу, Кооптіній Ірині Анатоліївні, Шамрай Ірині Петрівні, Резонтову Олександру Миколайовичу, Батюк Любові Михайлівні, Шестакову Миколі Володимировичу, Пєшковій Людмилі Миколаївні, Юрченко Любові Павловні та іншим. Подарувавши книгу бібліотеці, ви стали  продовжувачами традицій благодійності.

Кожен дар важливий для бібліотеки, адже він дає можливість продовжити життя книзі і ваші книги будуть знову і знову радувати читачів!