Акція « Перші читачі 20-х»

Ось і наступив новий 2020 рік. В нашій бібліотеці вже стало доброю традицією вітати перших читачів року. Тож   свою роботу  бібліотека розпочала з акції « Перші читачі 20-х».

Учасниками акції стали активні користувачі нашого закладу: Сичов Віктор Васильович, Колесник Володимир Григорович, Нерощін Микола Миколайович, Бокатова Олена Павлівна, Кооптіна Ірина Анатоліївна, Гониченко Марина Дмитрівна, Кудрицька Олександра Трифонівна та інші. Бібліотекарі разом із символом року – металевим щуром, який притаївся на святковій поличці, щиро вітали всіх  з Новим роком, бажали  міцного здоров’я, успіхів, достатку в родинах, мудрості, сили та душевного спокою. Читачі були вражені і задоволені теплою зустріччю і подарунками, які очікували їх під засніженими ялинками. Кожного з учасників акції очікував ще один приємний і несподіваний сюрприз: за бажанням вони   вибирали собі номер читацького  формуляру. А ще їм були запропоновані новинки літератури за улюбленими жанрами.

Бібліотека чекає своїх користувачів, а також всіх жителів та гостей міста. Тут вас очікують нові книги, газети, журнали, цікаві зустрічі.

Хай принесуть новорічні свята радісний настрій на весь рік і краще майбутнє, додадуть сил, наснаги та впевненості у завтрашньому дні!