2020 – Всесвітній рік Біблії

У Вашингтоні в 2019 році відбулася зустріч християнських лідерів з більш ніж 34 країн, в ході якої було оголошено  2020 рік “Всесвітнім роком Біблії”.        Ініціатива покликана показати і зміцнити цінності Слова Божого для всіх людей, а також  відновити значення Біблії в традиційно християнських культурах.

Центральна бібліотека в рамках року Біблії створила   духовну зону  «Сторінками Божого слова». Чільне місце відведено для самої Біблії.  Багато людей знайомі з Біблією незалежно від того, чи поділяють вони біблійні вірування чи ні. Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, Біблія є найпродаванішою і найрозповсюджуванішою книгою в історії: загальна кількість її примірників, проданих з 1851 року, перевершує 5 мільярдів книг. За оцінками Гіннеса, за останні 3 тисячі років було продано близько 5 трильйонів примірників цієї Книги книг, хоча точне число встановити неможливо. Приблизно 100 мільйонів копій продають щорічно, завдяки чому Біблія продовжує лідирувати в списку світових бестселерів серед нехудожньої літератури. Вона зрозуміла для всіх людей, бо  правдиво розповідає про реальних осіб та їхні стосунки з іншими людьми і з Богом. Біблійні принципи  вчать нас практичної мудрості.      Тож,  усіх бажаючих запрошуємо до бібліотеки ознайомитись з літературою духовного змісту.