В єдності сила

Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної  Республіки та Західно-Української  Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності . Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі. Ця подія була знаковою для українського державотворення.

Саме  в це свято  в читальній залі нашої бібліотеки  пройшла година державності «Соборна Україна – одна на всіх, як оберіг». На захід були запрошені «студенти» факультету «Університету третього віку» Путивльського територіального центру соціального захисту населення та  користувачі нашої бібліотеки.  Ведучі  заходу прагнули донести присутнім інформацію про становлення і розвиток українського національного державотворення. Розповідь  доповнювали документальний фільм про проголошення Акта Злуки та відео-кліпи про Україну. Власний вірш «Україна» продекламувала постійна читачка  нашої бібліотеки, активна учасниця публічних заходів Раїса Василівна Радіна.

Наприкінці заходу  було проведено бібліографічний огляд книжкової виставки «Одна єдина Соборна Україна».   Особливо зацікавили присутніх нові видання з даної тематики.