День практики

Зростанню професійної кваліфікації сільських бібліотекарів сприяв  сьогоднішній День практики в центральній районній бібліотеці..

У ході професійної зустрічі працівники ЦБ  надали практичні консультації щодо удосконалення ведення планово-звітної документації,  особливу увагу приділили питанням заповнення звітності у системі електронного моніторингу базової мережі публічних бібліотек України (ЕСМаР). Жвавий інтерес учасників викликав інформ-блок «Сучасні орієнтири діяльності  бібліотек» з відео-рядом по впровадженню інформаційних технологій.  Цікавим був  огляд нових надходжень літератури. На зустріч з бібліотекарями була запрошена Новікова Ю.А., яка займається виготовленням мила ручної роботи. Мильні шедеври Юлії Анатоліївни прийшлись до вподоби учасникам семінару. Завершився день практики визначенням першочергових завдань по удосконаленню   роботи бібліотек.