Гіркої пам’яті ковток

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.  Саме в цей день у 1989 році були виведені  війська з Афганістану. Тисячі українців пройшли крізь пекло афганської війни, багато з них не повернулися на Батьківщину, вважаються зниклими безвісті, отримали поранення і статус інвалідності. Афганська війна залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. Саме цим історичним подіям бібліотека присвятила відео-факт  «Гіркої пам’яті ковток», в ході якого відвідувачі бібліотеки дізналися про історію тієї далекої війни, переглянули документальні кадри   та познайомились з літературою «афганської» тематики «Афганістан болить в моїй душі».