Новинки: Читай! Дізнавайся! Дивуйся!

Неабияке задоволення для любителів читання приносять нові книг, коли надходять у бібліотеку. Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство. Нещодавно наша бібліотека поповнилася широким асортиментом книг.

Кількість і різноманітність перевершили всі наші очікування. Для тих хто хоче бути в курсі всього, що відбувається навколо і для тих, хто не читає художню літературу – великий вибір книг з історії, політики, психології,  критики. А для шанувальників художньої літератури  –  найкращі новинки  від сучасних письменників України та світу. Тут є і класичні, і сучасні романи,   де переплітаються кохання і розчарування, романи для тих кому за…, і   є цікавеньке для підлітків. Краєзнавчий фонд нашої бібліотеки також поповнився новими виданнями.

Тож завітайте до бібліотеки і ми підберемо книгу на будь-який смак. Гарантовано, що довгі  вечори ви проведете саме з тією книгою, яка подарує  вам гарний настрій.

Ваша книга чекає саме на вас. До зустрічі і приємного читання!!!