Інформаційний піар-візит

У 2020 році  центральна  бібліотека  отримує 45 назв періодичних видань – це цілий ряд  нових, сучасних та цікавих газет і журналів .

А щоб конкретніше надати інформацію про ці надходження  періодики  працівники бібліотеки сьогодні  здійснили піар-візит до    «студентів Третього віку» в районний  територіальний  центр соціального обслуговування.

Присутні з    задоволенням знайомилися з викладкою преси за темами   «Краєзнавство», «Офіційні видання», «Все для саду та городу» «Медицина та фітотерапія», «Рукоділля», «Професійні видання», «Видання для відпочинку», послухали  історію виникнення газет та журналів взагалі.   Кожен    знайшов для себе  цікавеньке  і корисне, бо читати – це справді бути у тренді, бути серед тих, хто мислить, а отже, розвиваєся та йде  вперед.

Наприкінці заходу всіх   запросили  до бібліотеки, де на них чекає не тільки нова література, інформаційно-тематичні виставки та цікаві періодичні видання, а ще і запропонували пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.      В бібліотеці  для  цього створені  всі умови, бо бути обізнаним – це потреба часу.