День хрещення Київської Русі –України

Щороку, 28 липня в Україні у день пам’яті святого рівноапостольного князя  Володимира на державному рівні відзначається православне свято — День хрещення Київської Русі –України.

З нагоди  цієї визначної події   в бібліотеці    розгорнута інформаційно-духовна підбірка  літератури «Святитель України-Руси».   Низка представлених джерел  із фондів бібліотеки розповідає про  часи князівства Володимира та хрещення Русі-України.    Поряд з літературою історичного напрямку бібліотека пропонує художні твори,   які висвітлюють  знакову подію тисячолітньої давнини:  В. Малик «Князь Кий», С. Скляренко «Володимир», П. Загребельний «Диво»,   І.Білик  «Похорон богів».

Запрошуємо до перегляду  щоб ще раз перегорнути сторінку історії і дізнатись  про подію, яка відбулася у 988 році на берегах Дніпра,  про східнослов’янську  православну цивілізацію, яка народилася в момент хрещення нашого народу.