Скажи «НІ» сучасному рабству

Щороку 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році.   Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини.

З метою підвищення рівня  поінформованості громадян стосовно  глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочування людей активно допомагати постраждалим   в центральній бібліотеці розгорнута інформативна книжкова викладка «Скажи «НІ» сучасному рабству». Крім видань із фондів бібліотеки,  тут представлені   інформаційн-довідкові постери, надані   Управлінням соціального захисту населення Путивльської РДА.